طرح جامع مناسب سازی تهیه شد

طرح جامع مناسب سازی تهیه شد

به گزارش تاكسی مدرن دبیر ستاد مناسب سازی شهرداری تهران از افزایش بودجه این ستاد به مبلغ 414 میلیارد تومان در سال 1399 آگاهی داد و اظهار داشت: طرح جامع مناسب سازی تهیه شد.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، عبدالرضا گلپایگانی، در دوازدهمین جلسه ستاد هماهنگی و پیشگیری مناسب سازی کشور با بیان این مطلب اظهار داشت: بودجه این ستاد در سال ۹۷ مبلغ ۱۹ میلیارد تومان و در سال ۹۸ مبلغ ۷۱ میلیارد تومان بود که امسال به ۴۱۴ میلیارد تومان رسید که امیدواریم باتوجه به شرایط کرونا محقق شود.
معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران در ادامه گزارشی از عملکرد ستاد مناسب سازی شهرداری تهران ارائه داد.
وی اظهار داشت: در جلساتی با مناطق، مکانهای اولویت بندی شده برای مناسب سازی شناسایی شده و روی سامانه قابل رصد است. در سال قبل در هر منطقه باید دو بوستان، دو گذر و چهار ساختمان مناسب سازی می شد. باید برای ورودی ساختمانها پل ارتفاعی تعبیه شود تا با کل معبر همخوان شود و برای حرکت معلولان مناسب شود.
گلپایگانی همین طور اصرار کرد که هیچ پروژه ای در شهرداری تهران افتتاح نمی گردد، مگر آنکه مناسب سازی شده باشد. همین طور گزارش مهندسان ناظر رصد می شود تا مناسب سازی در پروژه ها اجرا شود.
طبق گزارش شهر، او همینطور از تهیه طرح جامع مناسب سازی آگاهی داد و اظهار داشت: هدف ما این است که یک فرد معلول به آسانی و بدون کمک گرفتن از کسی بتواند در اجتماع حضور پیدا کند.
منبع:

1399/06/27
00:47:53
5.0 / 5
1466
تگهای خبر: شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن