كاهش كیفیت هوای پایتخت طی امروز

كاهش كیفیت هوای پایتخت طی امروز

بر طبق اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، امروز (26 شهریور ماه) افزایش غلظت ذرات معلق و آلاینده «ازن» طی روز پیش بینی می شود بدین سبب برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بعضی مناطق پایتخت دور از انتظار نخواهد بود.به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، بنابر پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا در اولین ساعات امروز (۲۶ شهریور ماه) با کاهش تندی باد و افزایش ترافیک صبحگاهی در بعضی مناطق پرتردد افزایش غلظت ذرات معلق موجب کاهش کیفیت هوا و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس می شود.

با حاکمیت جو آرام و کاهش تندی باد طی روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد. همین طور با حضور عوامل کافی جهت تولید آلاینده «ازن» غلظت این آلاینده در ساعات بعدازظهر افزایش پیدا خواهدنمود. هرچند نسبت به روز گذشته از میزان کمتری برخوردار خواهد بود.

در شامگاه با افزایش ترافیک بر غلظت آلاینده ها خصوصاً ذرات معلق افزوده می شود و احتمال می رود کیفیت هوا در پاره ای از مناطق پرتردد در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

با افزایش نسبی تندی باد در اولین ساعات فردا (۲۷ شهریور ماه) تا حدودی از غلظت آلاینده ها کم می شود و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

به تدریج طی روز از تندی باد کم می شود که موجب تجمع آلاینده ها و به تبع آن کاهش کیفیت هوا در بیشتر مناطق خواهد شد. در اواخر وقت فردا (۲۷ شهریور ماه) نیز با عدم وزش باد مؤثر و تجمع آلاینده ها برقراری وضعیت نامطلوب کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت پیش بینی می شود.

به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته « ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون » با میانگین ۸۷ بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۵ است و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.
1399/06/26
14:07:44
5.0 / 5
1399
تگهای خبر: آلاینده , ترافیك , تردد , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن