معاون استاندار تهران خبر داد

اتخاذ تصمیمات لازم برای برگزاری مطلوب عزاداری ها طبق پروتكل ها

اتخاذ تصمیمات لازم برای برگزاری مطلوب عزاداری ها طبق پروتكل ها

معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران با اشاره به اینكه تصمیمات لازم جهت برگزاری مطلوب مراسم طبق پروتكل های بهداشتی اتخاذ شده است، اظهار داشت: لزوم دارد تمام فرمانداران پروتكل های بهداشتی ایام محرم را به درستی رعایت و بر اجرای آن نظارت داشته باشند.


حمیدرضا گودرزی در گفت و گو با ایسنا، درباره نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی برای ایام محرم اظهار داشت: در جهت برگزاری مطلوب مراسم محرم بر اساس دستورالعمل های وزارت کشور و ستاد ملی کرونا، تصمیمات لازم اتخاذ شده است و بدون شک رعایت پروتکل های ابلاغی ضروریست.
وی ادامه داد: فرمانداران باید نسبت به هماهنگی با ائمه جمعه، مداحان و سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان ها اقدام نمایند تا با هم افزایی و وحدت رویه، اقدامات مطلوبی در سطح استان تهران انجام شود؛ چونکه استان تهران علاوه بر شرایط خاص جمعیتی و جغرافیایی، الگویی برای سایر استان ها هم به حساب می آید.
وی افزود: اقدامات باید حتما در قالب پروتکل ها اجرایی شود و با متخلفان هم بدون بخشایش برخورد شود؛ چونکه سلامت مردم خط قرمز نظام است و باید با رعایت نکات مربوط به مدافعان سلامت کمک نماییم. بطور قطع در جهت تحقق دستورالعمل ستاد ملی کرونا جلسات هماهنگی و نظارت به صورت مداوم برگزار می شود.
منبع:

1399/05/31
20:15:50
5.0 / 5
1896
تگهای خبر: استانداری , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن