سند برنامه عملیاتی متروی تهران منتشر گردید

سند برنامه عملیاتی متروی تهران منتشر گردید

به گزارش تاكسی مدرن مدیرعامل متروی تهران از انتشار سند برنامه عملیاتی شركت مترو برای نخستین بار در سال های اخیر اطلاع داد و عنوان كرد: این سند، زیرساخت پایش و رصد پروژه ها و بخش های مختلف بر مبنای حجم اجرایی و ریالی كار در شركت مترو و مبنای مذاكرات با مراجع مختلف جهت تحقق برنامه ها و منابع مالی شركت است.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، علی امام با بیان خبر انتشار سند برنامه عملیاتی مترو اظهار داشت: انتشار این سند در چارچوب طرح جامع بهبود عملکرد شرکت متروی تهران انجام و بر این اساس، استراتژی های شرکت مترو در بخش های مختلف تدوین شده است.
وی اظهار نمود: تدوین برنامه عملیاتی شرکت مترو از سال ۹۷ به صورت آزمایشی آغاز و در دیماه ۹۸ جمع بندی و ابلاغ گردید. بر این اساس روند برنامه ریزی و بودجه ریزی سالانه برای شرکت مترو از مهرماه هرسال شروع می شود.
امام با اشاره به این که بدون در نظر گرفتن بخش ناوگان حمل و نقل ریلی، مبلغ پروژه هایی که توسط شرکت تابحال انجام شده است 70 هزار میلیارد تومان بوده است، اظهار داشت: حجم ریالی پروژه های در دست اجرای شرکت مترو ۲۰ هزار میلیارد تومان است. بنابراین با عنایت به تعداد پروژه های در حال اجرا و هم حجم ریالی کار، انجام اقدامات بر مبنای سند برنامه عملیاتی ضروریست.
مدیرعامل شرکت متروی تهران با اشاره به این که در طول 3 سال قبل رصد و پایش پروژه ها و مجموعه های ستادی به شرایط قابل قبولی رسیده است، عنوان کرد: بر این اساس تمام بخش ها امکان کنترل و پیگیری امور جاری را داشته اند.
بر اساس گزارش سایت شهر، وی با اشاره به هدف شرکت مترو از انتشار این سند اظهار نمود: در سال ۹۶ مشکلات بسیاری در مورد رصد پروژه ها، انجام تحلیل ها و اتخاذ تصمیم گیری ها داشتیم و حوزه برنامه ریزی یکی از مهم ترین چالش های شرکت در سال ۹۶ محسوب می شد. در حقیقت زیرساخت و امکانات رصد و پایش مجموعه ها و بخش های مختلف در سطح کلان وجود نداشت.
مدیرعامل متروی تهران با اشاره به این که در طول 3 سال قبل کوشیده ایم زیرساخت های لازم برای این مورد را فراهم نماییم، اظهار داشت: برنامه ریزی عملیاتی برای شرکت مترو از سال ۹۷ شروع شد و امروز با همت تمام معاونت ها، مجریان و بخش های مختلف ستادی در چارچوب کارگاه ها و جلسات مختلف اجرای آن به پایان رسیده است.
وی اضافه کرد: سال قبل و همینطور طی ماه های اخیر هم مبنای مذاکرات شرکت مترو با شورای اسلامی شهر تهران، نهادهای بالادستی در شهرداری تهران و همینطور مجلس شورای اسلامی جهت تحقق برنامه ها و منابع مالی شرکت مترو، این سند بوده است.
منبع:

1399/05/25
13:50:51
5.0 / 5
1826
تگهای خبر: حمل و نقل , سایت , شركت , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن