رییس سازمان اداری و استخدامی:

40 هزار نفر از راه آزمون استخدامی جذب می شوند

40 هزار نفر از راه آزمون استخدامی جذب می شوند

به گزارش تاكسی مدرن رئیس سازمان اداری و استخدامی كشور اظهار داشت: آگهی ثبت نام برای هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های دولتی در مردادماه منتشر می شود كه حدود ۴۰ هزار نفر در این آزمون استخدامی جذب خواهند شد.به گزارش تاکسی مدرن به نقل از سازمان اداری و استخدامی کشور، جمشید انصاری از انتشار آگهی ثبت نام برای هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های دولتی در مردادماه اطلاع داد و تصریح کرد: حدود ۴۰ هزار نفر در این آزمون استخدامی جذب می شوند.
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور اضافه کرد: آزمون دیگری برای جذب نیرو در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می گردد که به منظور کسب تجربه، مقرر است این سنجش توسط مرکز آزمون وزارتخانه مذکور برگزار و حدود ۲۴۰۰ نفر از نیروهای قرارداد خرید خدمت جذب شوند.
انصاری افزود: در صورتیکه آگهی استخدامی دستگاه های دولتی تا قبل از ۲۰ مرداد منتشر شود، آزمون آن در اواخر شهریورماه یا نیمه اول مهرماه برگزار می گردد.
وی در جواب این سوال که با عنایت به شیوع کرونا امکان برگزاری آزمون استخدامی وجود دارد؟ توضیح داد: هم اکنون آگهی منتشر و ثبت نام از داوطلبان به عمل می آید تا تعداد داوطلبان مشخص شود.
معاون رئیس جمهوری با اشاره به اینکه برای برگزاری آزمون تمام پروتکل های مورد نظر وزارت بهداشت رعایت می شود، افزود: امکان دارد گروه های مختلف شغلی جدا شده و آزمون، به جای یک نوبت در در دو نوبت برگزار گردد.
انصاری خاطرنشان کرد: تا زمان برگزاری آزمون استخدامی، سازمان سنجش آزمون هایی را برگزار خواهد نمود که تعداد داوطلبان آن بیشتر از آزمون استخدامی خواهد بود ازاین رو تجارب لازم به دست می آید.


منبع:

1399/05/17
21:21:15
5.0 / 5
2204
تگهای خبر: آموزش , ثبت نام , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن