تاكید كمیته اجتماعی ستاد ملی كرونا بر توزیع نذورات خشك و خام

تاكید كمیته اجتماعی ستاد ملی كرونا بر توزیع نذورات خشك و خام

به گزارش تاكسی مدرن دبیر كمیته امنیتی اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری كرونا اظهار داشت: تاكید ما این است كه نذورات بیشتر به سمت كمك های مؤمنانه بوده و اگر هم نذوراتی توزیع می شود به شكل مواد خشك و خام باشد.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، قاسمی در تشریح نحوه پروتکل های اعلام شده برای عزاداری های محرم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اگر نذورات در چارچوب پخت و پز بخواهد صورت بگیرد، این کار در هیأت باید با حضور کارشناسان بهداشتی صورت گیرد و بعد از بسته بندی به صورت بیرون بر توزیع شود.
قاسمی افزود: ضمانت اجرا در دستور العمل ها دیده شده و کارگروهی با محوریت سازمان تبلیغات اسلامی این نظارت ها را انجام می دهد، به شکلی که اگر متولیان این دستورالعمل ها را رعایت نکنند در مرحله اول تذکر در جلسه حضوری به آنها داده می شود و در مراحل بعدی ابطال مجوزها و عدم ارائه خدمات برای آنها اجرا خواهد شد.
وی اشاره کرد: ما برمبنای آنچه که تا به امروز از همکاری و مشارکت شهروندان دیده ایم، مطمئینم در روزهای محرم متخلف نداریم و اساسا همکاری خوبی خواهیم داشت و باتوجه به فرمایشات مقام معظم رهبری این همکاری محقق خواهد شد و دوستان در سازمان تبلیغات اسلامی توضیحات لازم را خواهند داشت.
منبع:

1399/05/15
23:44:30
5.0 / 5
2051
تگهای خبر: خدمات , سازمان , شهروندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن