معاون خدمات شهری شهرداری تهران خبر داد:

رونمایی از داشبورد مدیریتی حوزه خدمات شهری شهرداری تهران

رونمایی از داشبورد مدیریتی حوزه خدمات شهری شهرداری تهران

به گزارش تاكسی مدرن معاون خدمات شهری شهرداری تهران اظهار داشت: به دنبال لزوم ایجاد داشبورد مدیریتی برای این معاونت، این پروژه در اداره كل برنامه ریزی و توسعه شهری تعریف و الان پس از طریق اندازی، آماده بهره برداری است.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، مجتبی یزدانی با بیان این مطلب اظهار داشت: با بهره برداری از پروژه های فناوری اطلاعات در سطح سازمان ها و شرکت های این حوزه و فراهم نمودن بستر اطلاعاتی مناسب، از آغاز سالجاری کار روی پروژه راه اندازی داشبورد مدیریتی شروع شد و این سیستم الان آماده بهره برداری می باشد.
یزدانی در ادامه اضافه کرد: این داشبورد مدیریتی در واقع یک سامانه اطلاع رسانی آنلاین و آفلاین است که مدیران ارشد در لحظه می توانند آخرین شاخصهای مدیریتی شهر و شهرداری را مشاهده کنند و در واقع تسهیل گر بستر تصمیم گیری برای مدیران خواهد بود.
وی در مورد اهمیت و ضرورت استفاده از ابزارهای فناورانه نظیر داشبوردهای مدیریتی برای مدیران ارشد در شهرداری اظهار داشت: از آنجائیکه دامنه وظایف در شهرداری بسیار گسترده است و خدمات مختلفی توسط این نهاد به شهروندان ارائه می شود، فرآیند تصمیم گیری برای مدیران امر پیچیده ای است و وجود سامانه ای مانند داشبورد مدیریتی کمک می نماید تا شاخصهای مشخص و مدونی برای طبقه بندی و سنجش آمار و اطلاعات ایجاد شود.
یزدانی تصریح کرد: با کمک این ابزار فرایند جمع آوری، پردازش و عرضه گزارشات آماری مکانیزه می شود و امکان مدیریت متوازن و نظام مند در کلیه حوزه ها ایجاد می شود.
به قول معاون شهردار تهران، مزیت این اتفاق، تسهیل در امر تصمیم گیری های کلان و استفاده از شاخصهای مختلف در مدیریت خدمات شهری تهران است.
او با بیان این که امکان دریافت گزارش های کلان، تجمیعی و مقایسه ای به همراه تحلیل روندها و پیشبینی رویدادها و شرایط آینده از دیگر امکانات این ابزار مدیریتی است، خاطرنشان کرد: هدف اصلی ما از ایجاد داشبورد و سامانه های مدیریتی، بهره گیری مدیران ارشد شهرداری به صورت مستقیم از آمار و اطلاعات در جهت تصمیم سازی های کلان است.
طبق گزارش سایت شهر، او در آخر ابراز امیدواری کرد: کلیه سازمان ها و شرکت ها و ادارات حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری تهران همچنان با رویکرد اصلاح و ارتقاء کیفیت داده های ثبتی در سامانه های مربوطه؛ گامی بلند به منظور ساماندهی آمار و اطلاعات بردارند.
منبع:

1399/05/13
22:14:49
5.0 / 5
2239
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن