با حضور معاون علمی رئیس جمهور

سامانه احراز هویت الكترونیكی بورس رونمایی گردید

سامانه احراز هویت الكترونیكی بورس رونمایی گردید

تاكسی مدرن: سامانه احراز هویت الكترونیكی بازار سرمایه با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور رونمایی گردید.به گزارش تاکسی مدرن به نقل از مهر، سامانه احراز هویت الکترونیکی بازار سرمایه دقایقی قبل با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس سپرده گذاری مرکزی رونمایی گردید.
مراسم رونمایی الان در محل شرکت سپرده گذاری مرکزی در حال برگزاری است.
حسین فهیمی، رئیس شرکت سپرده گذاری مرکزی در این مراسم اظهار داشت: شرکت سپرده گذاری مرکزی توانست در بزرگترین چالش ها فائق بیاید و از امواج و از امواج سیل آسا لطمه نبیند و تهدید سهام عدالت را تبدیل به فرصت کند.
وی افزود: توانستیم با نیروی داخلی و شبکه پیمانکاری خودمان بر مشکلات فائق آئیم. در سال ۹۷ تعداد ۱۰۰ هزار کد بورسی در سال ۹۸ تعداد ۶۰۰ هزار و در سال ۹۹ روزی یکصد هزار کد بورسی جدید داشتیم. فهیمی افزود: اقدام مهم دیگری که در شرکت سپرده گذاری انجام گرفت اقدام حقوقی روی سهام مانند اصلاح دارایی فوتی ها و غیره بود ما دراین زمینه افزایش ۱۰ برابری داشتیم اما نمی توانستم در مدت کوتاه سایز شرکت را بزرگ نماییم اما با راه های میانبر توانستیم بر این مشکلات فائق بیاییم. در سال ۹۸ عملیات تسویه این شرکت دو و نیم برابر بودجه سالانه بود و در واقع هزار هزار میلیارد تومان تسویه وجوه انجام شد و پیش بینی می نماییم که این مقدار امسال دو و نیم برابر سال قبل شود. رئیس شرکت سپرده گذاری مرکزی اظهار داشت: اقدام مهم دیگری که در شرکت سپرده گذاری انجام گرفت اقدام حقوقی روی سهام مانند اصلاح دارایی ها، فوتی ها و … بود ما دراین زمینه افزایش ۱۰ برابری داشتیم و نمی توانستیم در مدت کوتاه سایز شرکت را بزرگ نماییم اما با راه های میانبر توانستیم بر این مشکلات فایق بیاییم. وی افزود: در سال ۹۸ عملیات تسویه این شرکت دو و نیم برابر بودجه سالانه بود و در واقع هزار هزار میلیارد تومان تسویه وجوه انجام شد و پیش بینی می نماییم که امسال این مقدار دو و نیم برابر سال قبل شود. فهیمی درباره دستاورهای دیگر شرکت سپرده گذاری اظهار داشت: اقدام دیگر این بود که در واگذاری دارایی های دولتی به روش ETF ما توانستیم یک حلقه ای را بین شبکه بانکی و کارگزاری ها ایجاد نماییم. این در شرایطی بود که شاهد بودیم که حتی دو بانک حاضر نبودند در رعایت سقف ۲ میلیون تومانی هر نفر همکاری کنند اما ما این مشکل را در این شرکت حل کردیم. او در آخر اظهار داشت: از یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر که سهام عدالتشان را فروخته اند ۲، ۷۳۷ هزار میلیارد تومان فروخته شده که ۲، ۷۳۱ میلیارد تومان آن واریز شده است و تنها برای ۳۰۰۰ نفر این مبلغ واریز نشده است.


منبع:

1399/04/22
14:55:28
5.0 / 5
2172
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن