از امروز صورت می گیرد

تشدید برخورد شهرداری بر استفاده از ماسك در ناوگان عمومی

تشدید برخورد شهرداری بر استفاده از ماسك در ناوگان عمومی

تاكسی مدرن: معاونت حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران با صدور اطلاعیه ای اعلام كرد، به دنبال تاكید رئیس جمهور و شهردار تهران بر الزامی شدن استفاده از ماسك در كلیه اصناف، ادارات و ناوگان عمومی سطح شهر، برخورد سختگیرانه تری از طرف شهرداری در ناوگان عمومی صورت می گیرد.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، در اطلاعیه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران آمده است: «با تاکید رئیس جمهور و شهردار تهران بر الزامی شدن استفاده از ماسک در تمامی اصناف، ادارات و در ناوگان عمومی پایتخت ؛ از امروز "یک شنبه ۱۵ تیر ماه"، تمهیدات سختگیرانه تری به این منظور در تمامی ناوگان عمومی شهر اعمال خواهد شد.
الان در ۱۲۷ ایستگاه مترو و ۶۲ پایانه و ایستگاه اتوبوس شهر تهران ماسک به قیمت مناسب عرضه می شود و حتی امکان عرضه ماسک در پایانه های تاکسیرانی شهر هم فراهم گشته است.
مجموعه مدیریت شهری و معاونت حمل و نقل و ترافیک با تاکید بر مصوبه ی دولت در خصوص الزامی شدن ماسک در مترو و اتوبوس اعلام می دارد: رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک در مترو و اتوبوس و تاکسی همچنان مورد تاکید است و از امروز ( یکشنبه ۱۵ تیر ماه) سخت گیری های بیشتری توسط نیروی انتظامی، پلیس مترو و یگان حفاظت شهرداری تهران جهت استفاده شهروندان از ماسک در مترو و اتوبوس و تاکسی های شهر تهران اعمال خواهد شد.
بنا بر این اطلاعیه از ورود افراد بدون استفاده از ماسک در تمامی ایستگاه های مترو، اتوبوسرانی و تاکسیرانی ممانعت میشود، از اینرو از شهروندان می خواهیم که برای حفظ سلامتی خودشان فاصله های اجتماعی را رعایت کرده و همکاری لازم را نیز در استفاده از ماسک در ناوگان عمومی شهر داشته باشند.»منبع:

1399/04/15
17:36:58
5.0 / 5
2738
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن