در كنفرانس بین المللی نكسس ارائه شد:

طرح ظرفیت سازی در مدیریت یكپارچه و پایدار آب با محوریت پساب

طرح ظرفیت سازی در مدیریت یكپارچه و پایدار آب با محوریت پساب

طرحˮ ظرفیت سازی منطقه 21 در مدیریت یكپارچه و پایدار آب با محوریت پساب ها ˮ در كنفرانس بین المللی نكسس ارائه شد.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، شینا انصاری در این زمینه اظهار داشت: باتوجه به رویکرد شهرداری تهران در زمینه مدیریت پایدار و یکپارچه منابع محیط زیستی و بهره گیری از سیستم های نوین مدیریت منابع آب و پساب، نتایج حاصل از اجرای طرح پایلوت " ظرفیت سازی منطقه 21 در مدیریت یکپارچه و پایدار آب با محوریت پساب ها " در کنفرانس بین المللی نکسس ارائه شد.
وی افزود: این طرح به صورت مشترک توسط اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار و منطقه 21 شهرداری تهران با هدف توانمند سازی مدیران و کارشناسان بمنظور تصمیم گیری درباب بهره مندی از طرح های محیط زیستی نوین و فراهم نمودن زمینه اجرای طرح های پایدار بازچرخانی آب اجرا شده است.
مدیر کل اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار اضافه کرد: در طرح پایلوت " ظرفیت سازی منطقه 21 در مدیریت یکپارچه و پایدارآب با محوریت پساب ها " تعداد 30 نفر از کارشناسان اجرایی و متخصصین ذینفع و ذیربط حوزه مدیریت پساب در شهرداری منطقه 21 انتخاب و در یک پروسه مشارکتی به بررسی امکان سنجی و ابعاد پایداری طرح های بازچرخانی پساب در محدوده منطقه خود پرداختند.
انصاری اظهار نمود: در این راستا همکاران طی یک دوره کارگاه آموزشی مشارکتی تسهیل گری، همراه با دریافت آموزش های لازم، بصورت گروهی به امکان سنجی طرح های بازچرخانی در سطح نواحی سه گانه پرداخته و کلیه جنبه های فنی، اجتماعی و محیط زیستی طرح ها را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار دادند.

وی اظهار داشت: یکی از مهم ترین خروجی ها و نتایج طرح مذکور ارائه پورپوزال های پیشنهادی به تفکیک نواحی 3 گانه جهت اجرای طرح بازچرخانی پایدار می باشد که در این خصوص وجود پتانسیل استفاده از پساب صنایع در سطح منطقه 21 بطور خاص مورد بررسی قرار گرفت.

مدیر کل اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران اظهار نمود: کنفرانس بین المللی نکسس هر سه سال یکبار بمنظور اشاعه تفکر نکسس و تقویت کارهای تحقیقاتی و ظرفیت سازی در حوزه مدیریت پایدار و یکپارچه منابع آب، خاک و پسماند توسط دانشگاه سازمان ملل در شهر درسدن آلمان برگزار می گردد که آخرین رویداد آن در تاریخ سوم تا پنجم ماه ژوئن 2020 بصورت مجازی انجام شد.1399/04/03
15:19:32
5.0 / 5
2268
تگهای خبر: آموزش , سازمان , سیستم , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن