تذكر به هیات رئیسه شورای شهر تهران بخاطر عدم مناسب سازی شورا برای حضور معلولین

تذكر به هیات رئیسه شورای شهر تهران بخاطر عدم مناسب سازی شورا برای حضور معلولین

رئیس كمیته بودجه شورای شهر تهران از عدم مناسب سازی ساختمان شورا برای تردد آسان معلولین انتقاد نمود و به هیات رئیسه تذكر داد.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، صبح امروز در جریان برگزاری جلسه شورای شهر تهران مجید فراهانی در بیان یک تذکر به هیات رئیسه شورا اظهار داشت: امروز در حاشیه جلسه علنی شورا شاهد حضور نماینده کمپین پیگیری اجرای قانون معلولان بودم و جالب است که بدانید شهروندان دارای معلولیت در دسترسی به ساختمان شورای شهر تهران دارای مشکلاتی هستند.
وی با اعلان اینکه لازم است فضای ساختمان شورای شهر برای حضور و مراجعه بدون دغدغه افراد معلول آماده شود، اظهار داشت: مناسب سازی فضاهای شهری برای حضور و زندگی همشهریان معلول و سالمند یکی از اقدامات کلیدی است که در راه ادای حق به شهر باید مورد پیگیری قرار گیرد و این درحالیست که بر طبق قانون شورای شهر، شهردار تهران باید نسبت به ارتقای دسترس پذیری و مناسب سازی فضاهای ساختمانی اقدام نمایند.
فراهانی با اعلان اینکه متاسفانه فراهم کردن دسترسی و تردد آسان معلولین به ساختمان شورا و ملاقات با نمایندگانشان کمتر مورد توجه قرار گرفته است، اظهار داشت: از رئیس شورای شهر می خواهم که طی دستوری عاجل در اسرع وقت ساختمان شورای شهر را برای حضور معلولین مناسب سازی کند.1399/04/01
00:05:53
5.0 / 5
2630
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن