رجوع روزانه 7300 خودرو به مراكر معاینه فنی

رجوع روزانه 7300 خودرو به مراكر معاینه فنی

به گزارش تاكسی مدرن مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهر تهران با اشاره به اتمام مهلت پلیس برای عدم اعمال قانون در مورد خودرو های فاقد معاینه فنی اظهار داشت: مراكز معاینه فنی در جنوب تهران بدون ترافیك نسبت به عرضه خدمات اقدام می كنند.


حسین مقدم در گفتگو با ایسنا، در مورد وضعیت رجوع خودرو ها به مراکز معاینه فنی با عنایت به اتمام مهلت پلیس اظهار داشت: روزانه حدود 7300دستگاه خودرو به مراکز معاینه فنی شهر تهران رجوع می کنند که با عنایت به افزایش تعداد خطوط معاینه فنی در دو سال گذشته و افزایش ساعت کاری و... هم اکنون شرایط مراجعات به مراکز عادی است.
وی با اعلان اینکه تنها بعضی از مراکز آن هم در برخی از ساعات مراجعات بیشتری دارند اما حتی در این مراکز، شهروندان کمتر از یکساعت و نیم باید صبر کنند تا از خدمات معاینه فنی استفاده کنند. اظهار داشت: البته اغلب مراکزی که در قسمت جنوبی تهران واقع شدند؛ نظیر مرکز چمران، الغدیر، شقایق بسیار خلوت بوده وشهروندان می توانند بدون هیچ انتظار و صفی معاینه فنی خودروی خویش را در آن مراکز انجام دهند. علاوه بر این می توانند با بهره گیری از نوبت دهی آنلاین بدون معطلی از خدمات معاینه فنی مراکز شهر تهران استفاده کنند.

خالی بودن 50درصدی ظرفیت سامانه نوبت دهی

مقدم با تاکید بر اینکه درحال حاضر رجوع با وقت قبلی از راه سامانه نوبت دهی در هشت مرکز بیهقی، سراج، الغدیر، شقایق، نیایش، آبشناسان، چمران و دماوند امکان پذیر بوده اما در مجموع بالغ بر50 درصد از ظرفیت نوبت دهی خالی است. اظهار داشت: سفارش می شود شهروندان جهت مدیریت زمان حتما با وقت قبلی از راه این سامانه به مراکز رجوع نمایند. ضمنا شهروندان می توانند با بهره گیری از سامانه مدت انتظار و کنترل طول صف و میزان معطلی خلوت ترین مرکز را برای انجام معاینه فنی انتخاب کنند. مرکز شقایق و چمران بسیار خلوت بوده و کمتر از نیم ساعت خدمات معاینه فنی عرضه می شود.
وی ادامه داد: در چند روز اخیر ستاد معاینه فنی جهت تسهیل در ارائه خدمات نسبت به افزایش ساعت کاری در چندین مرکز و افزایش پذیرش خودروها با سامانه نوبت دهی اقدام نموده و ساعت کاری سه مرکز دماوند، چمران و شقایق را به مدت یک ساعت افزایش یافته وجهت تسریع در عرضه خدمات در این یکساعت افزایش، از ساعت 17 تا 18 پذیرش صرفاً اینترنتی و با نوبت دهی آنلاین انجام می شود و در صورت اقبال عمومی ساعت فعالیت و این نحوه پذیرش افزایش خواهد یافت.
مقدم با اعلان اینکه در 4 و 5خرداد ماه باتوجه به تعطیلات عید فطر، بعضی از مراکز فعال می باشند اضافه کرد: مراکز خاوران، امام رضا، زمان آباد، بعثت و فدائیان اسلام از ساعت 7: 30 الی 16 فعال می باشند.


اتهای پیام


1399/03/03
14:21:32
5.0 / 5
2748
تگهای خبر: ترافیك , خدمات , شهروندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن