میرزایی اعلام كرد:

آغاز واریز وام یك میلیون تومانی ۲ و دو دهم میلیون سرپرست خانوار از امروز

آغاز واریز وام یك میلیون تومانی ۲ و دو دهم میلیون سرپرست خانوار از امروز

تاكسی مدرن: سخنگوی ستاد تسهیلات حمایتی كرونا از آغاز واریز تسهیلات یك میلیون تومانی 2 میلیون و 262 هزار سرپرست خانوار از ظهر امروز آگاهی داد.به گزارش تاکسی مدرن به نقل از مهر، حسین میرزایی دقایقی قبل در شبکه خبر از واریز وام یک میلیون تومانی خانوارهای باقی مانده از تسهیلات کرونایی در روز جاری (پنج شنبه ۱۱ اردیبهشت) آگاهی داد.
وی اظهار داشت: تا یکشنبه شب ۷ اردیبهشت ماه، برای بازه یکم تا هفتم اردیبهشت، خانوارهایی که پیامک ارسال کرده بودند را جدا کردیم، پس از اعمال پالایش، فهرست خانوارهای مشمول را در اختیار سازمان هدفمندی یارانه ها قرار دادیم.
میرزایی اضافه کرد: سازمان هدفمندی یارانه ها نیز روز گذشته اطلاعات بانکی خانوارهای مشمول را برای واریز، در اختیار بانک مرکزی قرار داد.
سخنگوی ستاد تسهیلات حمایتی کرونا تصریح کرد: در مجموع ۲ میلیون و ۲۶۳ هزار و ۲۶۶ سرپرست خانوار در فهرست جدید قرار گرفتند. از ظهر امروز به بعد، بانک ها عملیات واریز را انجام خواهند داد.
میرزایی اشاره کرد: هفته گذشته فهرست شماره حساب ۱۳ میلیون و ۱۵۳ هزار و ۲۱ سرپرست خانوار مشمول دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی حمایتی در مقابل کرونا را در اختیار بانک مرکزی قرار دادیم که برای همه آنها عملیات واریز این تسهیلات انجام شد.
به گفته سخنگوی ستاد تسهیلات حمایت کرونایی، به جز ۲۴ هزار و ۴۳ سرپرست خانوار که مشکلاتی در حساب بانکی آنها مانند مسدودی یا مشکلات قضائی وجود داشت، هفته گذشته همه خانوارهایی که پیامک زده بودند و شرایط دریافت را داشتند، این تسهیلات را دریافت نمودند.


منبع:

1399/02/12
20:25:20
5.0 / 5
2761
تگهای خبر: سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن