مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران خبر داد

برگزاری مسابقه بین المللی ایده هایی برای طرح انطباق كاربری و بازآفرینی كارخانه سیمان ری

برگزاری مسابقه بین المللی ایده هایی برای طرح انطباق كاربری و بازآفرینی كارخانه سیمان ری

به گزارش تاكسی مدرن مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران اظهار داشت: مسابقه بین المللی ˮایده هایی برای طرح انطباق كاربری و بازآفرینی كارخانه سیمان ریˮ با هدف دریافت برترین و خلاقانه ترین ایده های طراحی و برنامه ریزی برای احیا و بازآفرینی كارخانه سیمان ری به همراه پیشنهاد توجیهی و طرح اقتصادی (FS) آن انجام می شود.


کاوه حاجی علی اکبری در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینکه کارخانه سیمان شهرری، نخستین کارخانه سیمان ایران و همچون اولین مجموعه های صنعتی کشور است، اظهار داشت: این کارخانه که در زمینی به وسعت حدود ۹۰.۰۰۰ مترمربع قرار دارد، تا اواخر سال ۱۳۶۲ فعال بوده اما در اسفند ۱۳۶۲ به علت توسعه شهر تهران و شرایط تولید قدیمی همراه با انتشار آلودگی، تولید واحدهای کارخانه متوقف گردید و درنهایت در سال ۱۳۶۳ این مجموعه منحل گردید.
وی ادامه داد: با عنایت به تاریخ، وسعت و محل استقرار کارخانه سیمان ری، این مجموعه از ظرفیت های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی بالایی برای بازآفرینی و ایفای نقش جدید در مقیاس شهر، منطقه و حتی کشور برخوردار می باشد.
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با بیان این که بهره برداری کارخانه سیمان ری برمبنای مصوبه هیأت وزیران در سال ۱۳۹۷ به شهرداری تهران واگذار شده است، تصریح کرد: سازمان نوسازی شهر تهران می خواهد ایده های برنامه ریزی و طراحی مجموعه را به همراه توجیه اقتصادی و مباحث مربوط به سرمایه گذاری ایده های مذکور به مسابقه بگذارد.
علی اکبری با بیان این که جوایز بهادار ای برای رتبه های برگزیده در این مسابقه در نظر گرفته شده است، عنوان کرد: به برگزیده نخست مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان، برگزیده دوم مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان و برگزیده سوم مبلغ ۵۰ میلیون تومان اهدا خواهد شد.
وی ضمن دعوت از همه گروه ها و شرکت های داخلی و خارجی علاقه مند و واجد شرایط جهت شرکت در این مسابقه بین المللی اعلام نمود: ثبت نام این مسابقه از تاریخ ۱۳ تا ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ صورت می گیرد و علاقمندان می توانند جهت دریافت اطلاعات تکمیلی به تارنمای سازمان نوسازی شهر تهران به نشانی http: //nosazi.tehran.ir مراجعه کنند.
منبع:

1399/02/08
14:16:34
5.0 / 5
2953
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن