توزیع 15 هزار بسته وسایل بهداشتی بین نیازمندان توسط شهرداری تهران

توزیع 15 هزار بسته وسایل بهداشتی بین نیازمندان توسط شهرداری تهران

به گزارش تاكسی مدرن از زمان شیوع كرونا، شهرداری تهران ۱۵ هزار بسته وسایل بهداشتی بین اقشار محروم شهر تهران توزیع كرده است.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، محمدرضا کارگر، سرپرست اداره کل پشتیبانی شهرداری تهران با اشاره به اینکه اقدامات صورت گرفته در شهرداری تهران برای مقابله با ویروس کرونا مطابق با استانداردهای وزارت بهداشت بوده است، اظهار داشت: شهرداری تهران، ۱۵ هزار بسته وسایل بهداشتی شامل ماسک، دستکش و مایع ضد عفونی دست و سطح بین اقشار محروم شهر تهران توزیع کرده است.
وی درباره اقدامات مقابله با کرونا در شهرداری تهران هم توضیح داد: تابحال بین کارکنان شهرداری تهران بیشتر از ۴۰۰ هزار لیتر آب اکسیژنه حاوی الکل ۷۰ درصد توزیع شده است.
وی این محلول ضدعفنونی کننده را برای محیط زیست بی ضرر دانست و اظهار داشت: علاوه برای این محلول، ۶۰۰ هزار ماسک، یک میلیون دستکش، لباس های مخصوص محافظت از کرونا ویروس و ماسک N۹۵ تهیه و در اختیار همکاران شهرداری قرار گرفته است.
به قول کارگر؛ باتوجه به حساسیتی که مجموعه شهرداری تهران نسبت به شهروندان دارد، تمامی اقلام از مراجع ذیصلاح مانند وزارت بهداشت و درمان، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و وزارت کار، رفاه و امور اجتماعی تهیه و تاییده است.
سرپرست اداره کل پشتیبانی شهرداری تهران، با اشاره به اینکه اولویت این اداره، مطابق تصمیم ستاد مبارزه با کرونا شهر تهران، «کارگروه بهداشت محیط» است، افزود: با این حال، پوشش دهی مناطق و نواحی را رها نکرده ایم، به صورتی که در مجموع ۱۲۲ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده سطوح، ۱۰ هزارلیتر مواد ضدعفونی کننده دست، ۱۲۲ هزار عدد دستکش سه لایه نیتریل، دو هزار و ۵۰۰ بسته گاز به نواحی اختصاص یافته است.
طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرنوشت، به قول کارگر؛ درباره ساختمان های شهرداری تهران هم که مسئولیت ۶۴ ساختمان با این اداره کل است، اقداماتی مانند سم زدایی، ضدعفونی و تجهیز این ساختمان ها صورت گرفته است.1399/02/06
22:06:52
5.0 / 5
2961
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن