رئیس سازمان خصوصی سازی

ارزش سهام عدالت 8برابر شده است

ارزش سهام عدالت 8برابر شده است

به گزارش تاكسی مدرن رئیس سازمان خصوصی سازی اظهار داشت: برای آزادسازی سهام عدالت منتظر نامه رهبری هستیم به محض اینكه اجازه داده شود این كار را دنبال خواهیم كرد.


علیرضا صالح، رئیس سازمان خصوصی سازی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره زمان آزاد سازی سهام عدالت اظهار داشت: برای این کار منتظر اجازه رهبری هستیم به محض اینکه این اجازه داده شود فوراً برنامه ها را می چینیم و این کار را دنبال می نماییم. وی در پاسخ به این پرسش که برآورد شما از ارزش فعلی سهام عدالت هر نفر چقدر است، اظهار داشت: به محض اینکه این سازوکار تأیید شود ما ارزش هر سهم را تعیین می نماییم. چونکه قیمت بورس نوسان دارد.
صالح افزود: مبنای زمانی برای تعیین ارزش هر سهم، روزی است که نامه نهایی شود؛ بدین سبب نمی توان عددی قطعی گفت اما هم اکنون ارزش فعلی به بیش از ۸ برابر رسیده است.

گفتنی است وی در نشستی خبری در بهمن ماه سال قبل اظهار داشته بود: با توجه به این که رهبری در ابتدا خواهان تشکیل سهام عدالت بودند، در این راستا رئیس جمهور و وزیر اقتصاد برای کسب اجازه از ایشان جهت آزادسازی سهام عدالت نامه نوشته اند و ما منتظر پاسخ این نامه هستیم. یعنی ممکنست اصلاً به مجلس شورای اسلامی نرسد و بوسیله اجازه نامه مقام معظم رهبری این کار را انجام دهیم و اگر تا آخر سال (سال ۹۸) اجازه رهبری را کسب نماییم تا اختتام آبان ماه سال آینده سهام عدالت را آزادسازی خواهیم کرد.منبع:

1399/02/05
20:52:16
5.0 / 5
2934
تگهای خبر: سازمان , شورای اسلامی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن