بیمارستان های تهران به تجهیزات مقابله با ویروس كرونا مجهز شدند

بیمارستان های تهران به تجهیزات مقابله با ویروس كرونا مجهز شدند

تاكسی مدرن: استاندار تهران با اشاره به بهره گیری از منابع ارزش افزوده دهیاری ها جهت حفظ سلامت مردم از تجهیز بیمارستان های استان تهران به تجهیزات مقابله با ویروس كرونا آگاهی داد.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به بهره گیری از منابع ارزش افزوده دهیاری ها جهت سلامت مردم اظهار نمود: شهرستان های استان تهران از گذشته محرومیتی در ارتباط با ارائه خدمات درمانی و بهداشتی داشتند و شیوع ویروس كرونا فرصتی بود تا از منابع ارزش افزوده دهیاری ها جهت حفظ سلامت مردم استفاده نمائیم.
وی افزود: قبل از این نیز درصدد بودیم كه برای سلامت مردم از منابع ارزش افزوده استفاده نمائیم، ولی مشكلاتی وجود داشت چونكه این منابع باید در همان روستا هزینه می شد اما در نشستی كه با دیوان محاسبات و بازرسی استان انجام شد تفاهمنامه ای را به صورت مشترك منعقد كردیم.
استاندار تهران اشاره كرد: بر طبق این تفاهمنامه قرار شد در امتداد مقابله با ویروس كرونا و بیماری كووید ۱۹ و بمنظور تجهیز مراكز بهداشتی و بیمارستان ها از منابع ارزش افزوده روستاهای فاقد دهیاری هزینه شود و هیچ منع قانونی دراین زمینه وجود نداشته باشد.
محسنی بندپی با اشاره به اقدامات انجام شده بر اساس این ظرفیت اظهار داشت: اقدامات خوبی صورت گرفته و بیمارستان فیروزآبادی و هفت تیر در ری به آخرین تجهیزات مقابله با ویروس كرونا مجهز شده، همین طور در ملارد نیز مركز بهداشتی درمانی قائمیه، در ورامین و در پاكدشت نیز بیمارستان شهدای پاكدشت و بیمارستان زعیم از امكانات خوبی برخوردار شدند.
طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، وی عنوان كرد: در سایر شهرستان ها به فرمانداران اجازه دادیم جلسه ای با روستاهای دارای دهیاری برگزار كنند و آنها را تشویق كنند تا منابع روستاهای دارای دهیاری نیز برای حوزه سلامت همان شهر و شهرستان هزینه شود كه دراین زمینه نیز اقدامات ارزشمندی صورت گرفته كه در كل كشور نمونه می باشد و برای انجام این اقدام از دهیاران و بخشداران تقدیر می نماییم.
منبع:

1399/02/03
13:24:34
5.0 / 5
2802
تگهای خبر: استانداری , خدمات , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن