مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور خبر داد

ارسال فهرست رانندگان مشمول بسته حمایتی به وزارت كار

ارسال فهرست رانندگان مشمول بسته حمایتی به وزارت كار

تاكسی مدرن: مدیرعامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور از ارسال لیست رانندگان مشمول دریافت بسته حمایتی به وزارت كار ورفاه اجتماعی آگاهی داد.


مرتضی ضامنی در گفتگو با ایسنا، در تشریح اخرین وضعیت بسته حمایتی رانندگان تاكسی كه بعد از شیوع ویروس كرونا ویروس در كشور مقرر بود به انها داده شود اظهار داشت: موضوع بسته حمایتی این رانندگان از مصوبات ستاد ملی مبارزه با كرونا بود و در جلسه شورای عالی هماهنگی ترافیك شهرهای كشور نیز باردیگر مورد تاكید قرار گرفت؛ همین طور در جلساتی كه با دولت هم داشتیم همیشه این بحث مورد تاكید قرار گرفته است.
وی ادامه داد: دولت قبول دارد كه حمل و نقل عمومی بعنوان یك بخش اولویت دار باید دیده شود بر همین مبنا در روز چهارشنبه هفته جاری لیستی از رانندگان حمل و نقل عمومی كه مشمول دریافت بسته حمایتی هستند با امضای وزیر كشور برای وزیر كار ورفاه اجتماعی ارسال شد.
وی افزود: بی شك از فردا (شنبه) این مساله پیگیری خواهد شد كه پروسه تخصیص این بسته های حمایتی به رانندگان مشمول صورت گیرد. وزارت كار این لیست را در اختیار نداشت و لازم بود در بخش های مختلف این لیست تهیه و ارسال شود كه به حمدالله این كار انجام شد؛ بر همین مبنا امیدواریم كه تخصیص این بسته های حمایتی در اینده نزدیك محقق شود.
منبع:

1399/01/22
13:16:44
5.0 / 5
3446
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن