یك عضو شورای شهر تهران خواستار شد

درخواست از سازمان های بین المللی برای فشار بر ترامپ جهت شكسته شدن تحریم ها ضد ایران

درخواست از سازمان های بین المللی برای فشار بر ترامپ جهت شكسته شدن تحریم ها ضد ایران

به گزارش تاكسی مدرن یك عضو شورای اسلامی شهر تهران از سازمان های بین المللی درخواست نمود كه با اعمال فشار بر ترامپ رئیس جمهوری آمریكا زمینه شكسته شدن تحریم های ناعادلانه ضد ایران را فراهم آورد.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، محمد میرلوحی امروز در جلسه شورای شهر تهران ضمن تبریك سال نو با اشاره به اخبار انتشار كرونا در نوروز سال جاری و اتفاقاتی كه در آمریكا، فرانسه، كانادا، ایتالیا و... رخ داده است، اظهار داشت: شیوع این بیماری در این كشورها نشان داد ملت ایران چه كار بزرگی را پشت سر گذاشت. مردم به پیام نوروز كه پیام عاطفه، پیام نو شدن و پیام وحدت و صفا و صمیمیت است توجه كردند و با نشستن در منازل و بیرون نرفتن در روز طبیعت وظیفه خویش را انجام داده اند و ما هم باید از این اقدام پرارزش تجلیل نماییم.
وی با اشاره به اینكه با وجود تحریم ها مردم در خرید كردن وسایل ضروری مراعات كردند و بدین سان شاهد كمبود كالاها در كشور نبودیم، اضافه كرد: باید قدردان مردم ایران باشیم كه با فداكاری این شرایط را تحمل می كنند.
میرلوحی با اشاره به اینكه امروز كرونا مشكلی جهانی است تصریح كرد: واكنش به كرونا هم باید مساله ملی و جهانی باشد و همه باید اهمیت سلامت همسایگان را به رسمیت بشناسند و با هم در مقابل این مشكل ایستادگی نماییم. بنابراین از همه سازمان های بین المللی می خواهم كه به ترامپ فشار بیاورند تا تحریم های ناعادلانه ضد ایران شكسته شود.
وی ادامه داد: سلامت فراتر از یك مساله شخصی و خصوصی است و ما احتیاج به انسان های سالم و نهادهای دموكراتیك برای حفظ حیات انسان و طبیعت داریم.
وی ضمن قدردانی از فعالیت مدیریت شهری به مدیران شهری كه در روزهای انتشار كرونا دوشادوش عرصه بهداشت و درمان كشور برای حفظ سلامت جامعه مبارزه كرده اند، اظهار داشت: امیدوارم این مسیر ادامه پیدا كند. این نگرانی روز گذشته با ترافیك بوجود آمده تشدید شد و پیام نگران كننده ای به جامعه داد. ما امیدواریم مادامی كه این تهدید همچنان وجود دارد و كشورهای دنیا با آن درگیر هستند مردم ما در منازل بمانند تا افرادی كه كار كردن آنها لزوم دارد بتوانند به وظیفه خود عمل كنند.
وی افزود: حدود یك میلیون نفر در تهران در بخش درمان، پسماند و... باید فعالیت كنند تا بتوانند خدمات خویش را به مردم ارائه نمایند و حضور افرادی كه خدمات شان در این ایام برای حفظ سلامت شهر اهمیت دارد مجوزی برای حضور سایر اقشار جامعه نیست.1399/01/17
15:59:50
5.0 / 5
3148
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن