كارگران اپراتورهای تخلیه زباله منطقه 2 در مقابل كرونا ایمن شدند

كارگران اپراتورهای تخلیه زباله منطقه 2 در مقابل كرونا ایمن شدند

به گزارش تاكسی مدرن معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 2 با اشاره به تدابیر اجرایی منطقه در پیش گیری از شیوع ویروس كرونا اظهار داشت: بمنظور حفظ سلامت نیروهای خدمات شهری و پیش گیری از انتشار ویروس كرونا، كارگران اپراتورهای خودرو های تخلیه زباله به لباس های مخصوص مجهز شدند.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، علی اكبر كریمی پور، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۲ با بیان این خبر اظهار داشت: نیروهای خدمات شهری با تامین پاكیزگی معابر و حفظ بهداشت عمومی شهروندان با تعهد و مسئولیت اجتماعی خود در مقابل شیوع بیشتر این ویروس ایستاده اند وسهم خودرا در كُند كردن زنجیره انتقال بیماری برعهده گرفته اند و مدیریت شهری منطقه ۲ با ارج نهادن به سهم اجتماعی باارزش این افراد خدوم، حفاظت سلامت آنها را جزو وظایف خود می داند.
وی ادامه داد: با توجه به این كه پاكسازی محیط های شهری و تخلیه زباله جزو مشاغل پرخطر در مقابل بیماری های واگیردار بشمار می رود بدین منظور لباس های مخصوص و تجهیزات لازم ایمنی و بهداشتی در اختیار كارگران اپراتورهای خودرو های تخلیه زباله قرار گرفت.
وی ادامه داد: از روزهای ابتدای انتشار ویروس كرونا، حوزه خدمات شهری ایجاد شرایط ایمن در محل اسكان های كارگری همچون نظارت بر تغذیه، شرایط انجام كار و در اختیار قرارگرفتن اقلام بهداشتی را در دستور كار قرار داده و شستشو و ضدعفونی مراكز اسكان كارگری به صورت مستمر در حال انجام می باشد.
بگفته معاون شهردار منطقه۲، كلیه پاكبانان و نیروهای خدمات شهری نیز ملزم به استفاده از دستكش و ماسك هستند و با همكاری اداره سلامت منطقه آموزش های لازم درباب اصول بهداشتی به این افراد ارائه شده است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲، كریمی پور اظهار داشت: با تدابیر اجرایی ستاد پیش گیری از شیوع ویروس كرونا در منطقه خوشبختانه تا به امروز همه كارگران خدمات شهری در سلامت و صحت مشغول خدمات رسانی هستند.
منبع:

1399/01/10
22:55:33
5.0 / 5
3311
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن