اعطا خبر داد:

عرضه بسته پیشنهادی شورای شهر تهران به دولت برای مقابله با كرونا

عرضه بسته پیشنهادی شورای شهر تهران به دولت برای مقابله با كرونا

تاكسی مدرن: سخنگوی شورای شهر تهران از عرضه پیشنهادات این شورا به هیات دولت به منظور مقابله با شیوع كرونا اطلاع داد و اظهار داشت: دوشنبه شب (۴ فروردین) با همفكری اعضای شورا، مجموعه ای از پیشنهادها به منظور عرضه در هیات دولت، تهیه و تنظیم شده است.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، علی اعطا با اشاره به پیشنهادات مطرح شده اظهار داشت: اعمال محدودیت در سیستم حمل و نقل عمومی (مترو، اتوبوس و مینی بوس)، تعطیلی فضاهای فرهنگی و ورزشی شهری تا اتمام موج شیوع ویروس كرونا، تعطیلی مجموعه فعالیتهای غیرضروری مدیریت شهری تا ۱۶ فروردین و بعد از آن به صورت شیفتی و دوركاری و تعطیلی مراكز فرهنگی، تجاری، ورزشی و همینطور پارك ها و بوستان های سطح شهر، از راه اقدام عاجل مناطق و نواحی شهرداری تهران كه با وجود مصوبه ستاد ملی مقابله با كرونا همچنان دایر هستند، همچون پیشنهادات مطرح گردیده است.
سخنگوی شورای شهر تهران افزود: مقرر شده این مجموعه پیشنهادها كه از جانب شورای شهر تهران و با امضای ریاست شورا ارسال شده است، توسط شهردار تهران در جلسه آتی هیات دولت و ستاد ملی مقابله با كرونا، به منظور بررسی و تصویب مطرح شود.
اعطا خاطرنشان كرد: بعنوان سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران اعلام می كنم شورا آمادگی كامل دارد تا هرگونه اقدامی را كه احتیاج به بررسی و تصویب از جانب پارلمان شهری داشته باشد، در اسرع وقت در دستور كار قرار دهد.
وی با اشاره به اینكه "گزارش ها نشان داده است یكی از عوامل اصلی شیوع كرونا در كشورهایی نظیر ایتالیا و اسپانیا، تداوم فعالیت سیستم حمل و نقل شهری بوده است"، اضافه كرد: باید به این نكته توجه داشت كه شورای شهر تهران بعنوان نماینده مستقیم شهروندان، طبق بندهای ۲ و ۱۸ ماده ۸۰ قانون شوراها نظارت بر امور بهداشت شهر را برعهده دارد.
سخنگوی شورای شهر تهران تصریح كرد: مطالبه نمایندگان مردم در شورا كه بیشتر از هر نهاد دیگر، در متن زندگی شهروندان حضور دارند؛ حضور در فرآیند تصمیم گیری از جایگاه نمایندگی مردم و اطلاع دقیق از مبانی تصمیمات و هم موانع و محدودیت هایی است كه منجر به برخی تصمیمات شده است.1399/01/05
23:39:22
5.0 / 5
3363
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن