مرحله نخست سهمیه سوخت اعتباری وانت بارهای شهری كشور واریز شد

مرحله نخست سهمیه سوخت اعتباری وانت بارهای شهری كشور واریز شد

تاكسی مدرن: معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر كشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور با اشاره به اینكه شناسایی وانت بارهای فعال در بخش حمل و نقل عمومی و تخصیص سهمیه عادلانه به آنها از اولویتهای بخش حمل و نقل بار و مسافر شهری است، از واریز مرحله نخست سهمیه اعتباری مابه التفاوت قیمت بنزین برای وانت بارهای دارای پروانه فعالیت درون شهری اطلاع داد.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، مهدی جمالی نژاد در اینباره اضافه كرد: در این مرحله برای وانت بارهای تك سوز و دوگانه سوزی كه تا انتهای بهمن ماه در سامانه مدیریت حمل بار درون شهری به نشانی utcms.ir با موفقیت ثبت نام كرده و اطلاعاتشان در مراحل صحت سنجی مورد تأیید واقع شد، سهمیه اضافی در چارچوب اعتبار ریالی به كارت بانكی ذینفع واریز شد.
ایشان در ادامه اظهار داشت: برای وانت بارهای پرمصرف تك سوز و دوگانه سوز به ترتیب معادل ۱۵۰ و ۱۳۰ لیتر و هم برای وانت بارهای كم مصرف تك سوز و دوگانه سوز به ترتیب معادل ۱۰۰ و ۹۰ لیتر سهمیه اضافی به صورت اعتبار ریالی (هر لیتر معادل ۱۵۰۰۰ ریال) به كارت بانكی مالك یا راننده خودرو واریزشده است.
وی متذكر شد: این سهمیه های اعتباری تنها از راه كارت بانكی وی و تنها برای پرداخت مابه التفاوت قیمت بنزین در دستگاه كارت خوان جایگاه های سوخت قابل استفاده می باشد.
جمالی نژاد با اشاره به شیوع كرونا و لزوم كاهش مراجعات مردمی به شهرداری ها و سازمان های ذی ربط برای پیشگیری از گسترش بیشتر این ویروس اضافه نمود: با عنایت به تدابیر از پیش اندیشیده شده، تا ابتدای خرداد ۹۹ مالكان وانت بارهای شهری برای دریافت سهمیه اعتباری اضافه نیازی به مراجعات حضوری نداشته و تنها كافی است از راه اینترنت شخصی در سامانه UTCMS ثبت نام نمایند.
وی ادامه داد: از این تاریخ به بعد باید ضمن رفتن به شهرداری و دریافت پروانه فعالیت و اشتغال معتبر، به ازای هر حمل بار خود از سامانه باربرگ، سند حمل بار روزانه و حقیقی دریافت نمایند.
برپایه گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور، وی اضافه نمود: لازم به ذكر است سامانه باربرگ كاملاً الكترونیك بوده و در هر موقعیت جغرافیایی و بدون رفتن به مكانی خاص، امكان دریافت باربرگ فراهم می باشد.
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور در پایان با اشاره به ضرورت یكپارچه سازی فرایندهای ساماندهی اظهار داشت: به منظور اجتناب از باردیگر كاری رانندگان محترم، مكاتبات و هماهنگی هایی با وزارت صمت به منظور در نظر گرفتن ناوگان ساماندهی شده تحت اتحادیه های صنفی انجام شده كه در صورت عرضه اطلاعات صحیح و كامل، این اطلاعات هم بعنوان ساماندهی شده در نظر گرفته می شود. در ضمن امكان اعطای سهمیه بر مبنای پیمایش حاصل از سفرهای موفق ثبت شده در شركت های عرضه دهنده خدمات هوشمند حمل بار هم برای وانت های دارای پروانه فعالیت معتبر مهیاست.
منبع:

1398/12/26
21:22:15
5.0 / 5
3408
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن