رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران خبر داد

تدوین سند كاهش صدمه های اجتماعی شهرستان های استان تهران

تدوین سند كاهش صدمه های اجتماعی شهرستان های استان تهران

به گزارش تاكسی مدرن رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از تدوین سند كاهش صدمه های اجتماعی ۱۶ شهرستان استان تهران اطلاع داد و اظهار داشت: خوشبختانه سند پیشگیری، كاهش و كنترل صدمه های اجتماعی استان تهران در برش شهرستانی تدوین و آماده شده است.


نعمت الله تركی در گفتگو با ایسنا، اظهار داشت: سند كاهش صدمه های اجتماعی استان تهران در بهمن ماه سال قبل ابلاغ گردید كه بر مبنای آن سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران مبادرت به تدوین برش های شهرستانی كرد بدین سان این سند در كاهش ۵ صدمه اجتماعی كودكان بازمانده از تحصیل، طلاق، كودكان كار و خیابان، اعتیاد و زنان سرپرست خانوار برای ۱۶ شهرستان تدوین شده است.

وی ادامه داد: بعد از نهایی شدن این سند در شورای برنامه ریزی استان تهران، رسما به ۱۶ شهرستان استان تهران ابلاغ خواهد گردید و بطور قطع نظارت بر اجرای دقیق این سند در هر شهرستان برعهده فرمانداران است و امیدواریم فروردین ماه سال ۹۹ رسما این سند در مرحله اجرا قرار بگیرد.

تركی افزود: در این سند تاكید شده كه استان تهران باید تا سال ۱۴۰۰ حدود ۲۵ درصد در ۵ صدمه اجتماعی كاهش صدمه داشته باشد. همینطور در پیشبینی جامعه هدف هم توانمندسازی و كاهش زنان سرپرست خانوار برای ۱۱۳ هزار نفر، پشتیبانی از كودكان بازمانده از تحصیل برای ۲۰ هزار نفر، پشتیبانی از كودكان كار و خیابان برای ۷۰۰۰ نفر، كنترل و كاهش طلاق برای ۴.۵ میلیون نفر و پیشگیری و درمان و كاهش اعتیاد برای ۹ میلیون نفر مورد تاكید قرار گرفته است.
1398/12/23
14:57:59
5.0 / 5
3232
تگهای خبر: آسیب , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن