اجرای طرح سهیل در محدوده بازار تهران

اجرای طرح سهیل در محدوده بازار تهران

به گزارش تاكسی مدرن شهردار منطقه ۱۲ از اجرای طرح سهیل در محدوده بازار تهران اطلاع داد.


علی محمد سعادتی در گفتوگو با ایسنا، در مورد اجرای این طرح با اشاره به اینكه سالیان سال است كه در خیابان "خیام" شاهد نابسامانی در تردد هستیم كه این وضعیت در ایام پایانی سال شدت می یابد اظهار داشت: در ایام پایانی سال، حجم زیادی از وانت بارها در این خیابان تردد می كنند و شاهد پارك دوبله خودرو ها، پارك سه گانه، توقف در محل های نامناسب و حتی توقف در وسط خیابان برای تخلیه یا بارگیری هستیم.

وی با اشاره به اینكه از آنجایی كه این تخلفات و نابسامانی در خیابان خیام به وفور رخ می دهد گاها عوامل پلیس هم از برخورد قاطع با آنها باز می مانند اضافه كرد: برهمین اساس معمولا در خیابان خیام از میدان محمدیه تا چهارراه گلوبندك شاهد آشفتگی ترافیكی ناشی از بی انضباطی خودرو ها هستیم كه در جهت حل این مشكل طرح سهیل با كمك پلیس و از راه دوربین های كنترلی و نظارت تصویری در حال انجام می باشد.
سعادتی اضافه كرد: در طرح سهیل، ماموران پلیس با استفاده از ظرفیت دوربین های نظارت تصویری مبادرت به شناسایی خودرو های متخلف می كنند و بلافاصله از راه سامانه به رانندگان متخلف پیامك ارسال خواهد شد كه اجرای این طرح تأثیر خوبی در كاهش تخلفات در این عرصه داشته است.

شهردار منطقه ۱۲ با اشاره به اینكه اجرای این طرح در كاهش ترافیك این محدوده تأثیر گذار بوده است چونكه رانندگان بدون رویت پلیس، پیامك جریمه خویش را دریافت می كنند، افزود: اساسا اگر بتوانیم به صورت هوشمند و مكانیزه نسبت به مدیریت ترافیك اقدام نماییم، می توانیم در مدت زمان كوتاه با نابسامانی بیشتر برخورد نماییم.

به قول سعادتی اجرای این طرح در خیابان خیام به صورت پایلوت است و اگر دستاوردهای این طرح موفقیت آمیز باشد بطور قطع از این روش برای كنترل سایر محدوده ها استفاده خواهیم كرد.
1398/12/14
13:14:07
5.0 / 5
3504
تگهای خبر: ترافیك , تردد , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن