نماینده شهرستان فیروزكوه در شورای اسلامی استان تهران:

كنار نیروهای خدمات شهری برای مبارزه با كرونا ایستاده ایم

كنار نیروهای خدمات شهری برای مبارزه با كرونا ایستاده ایم

به گزارش تاكسی مدرن نماینده فیروزكوه در شورای اسلامی استان تهران درباره تلاش مدیران شهری شهرستان های استان تهران برای لطمه كمتر به شهروندان، اظهار داشت: شهرداری و نیروهای خدماتی برمبنای دستور عمل، بانك ها، مساجد، جایگاه های سی ان جی، سرویس بهداشتی عمومی و پارك ها را بمنظور مقابله با ویروس ضد عفونی می كند.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، جلال بنار در مورد جو شهرستان فیروزكوه در مورد كرونا اظهار داشت: جوی احساسی همواره بر شهر حاكم است. البته تابحال فرد مبتلا به ویروس كرونا از طرف سیستم درمانی شهرستان شناسایی نشده است با توجه به این شهرداری و شورای شهر به وظایف خود در رابطه با پیش گیری از شیوع این بیماری عمل می كنند. بیمارستان امام خمینی فیروزكوه نیز آمادگی لازم را دراین زمینه دارد.
بنار در ادامه اضافه كرد: شهرداری و نیروهای خدماتی بر طبق دستور عمل ابلاغی، بانك ها، مساجد، جایگاه های سی ان جی، سرویس بهداشتی عمومی و پارك ها را به صورت مداوم ضد عفونی می كند.
عضو شورای شهر فیروزكوه اشاره كرد: مدیران شهری در امتداد پیش گیری از شیوع كرونا ویروس از مردم درخواست هایی همچون خود ناقل پنداری، عدم حضور در گردهمایی ها و نرفتن به سفر در شرایط اضطراری كنونی داشته اند.
طبق گزارش روابط عمومی شورای اسلامی استان تهران، وی در مورد دستور العمل هایی كه به همكاران خدمات شهری شهرداری داده شده اشاره نمود و گفت: آموزش های لازم در رابطه با نحوه گندزایی به این نیروهای خدوم توسط كارشناسان بهداشت محیط داده شده است تا در حین نگهداشت شهر گرفتار این ویروس نشوند. بدین جهت امكانات لازم نیز در اختیار آنها قرار گرفته است. نمی توان شهر را تعطیل كرد. بدین جهت با قدرت بیشتری به آموزش های فردی و اجتماعی در این ارتباط خواهیم پرداخت تا از این گردنه عبوركنیم. بدین جهت در كنار نیروهای خدمات شهری ایستاده ایم.
منبع:

1398/12/13
13:31:53
5.0 / 5
3725
تگهای خبر: آسیب , آموزش , خدمات , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن