عملكرد سدیدی بعنوان مدیری متخصص و پر تلاش، مثبت بود

عملكرد سدیدی بعنوان مدیری متخصص و پر تلاش، مثبت بود

به گزارش تاكسی مدرن بامداد امروز هشتم دیماه 98 مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید گروه توسعه ملی در حالی برگزار گردید كه در این مراسم، بعضی از اعضای هیأت مدیره و مدیران بانك ملی ایران، اعضای هیأت مدیره و مدیران ارشد گروه توسعه ملی  و مدیران هلدینگ های تابعه این گروه حضور داشتند.روز گذشته با مصوبه هیأت مدیره گروه توسعه ملی، ناصر شاهباز عضو هیأت مدیره بانك ملی ایران بعنوان سرپرست گروه توسعه ملی منصوب و جانشین سیدمهدی سدیدی شد.
سرپرست جدید گروه توسعه ملی:
ارزیابی عملكرد و رسیدن به اهداف بودجه ای در اولویت كارها قرار گیرد
در این مراسم ناصر شاهباز سرپرست جدید گروه توسعه ملی با تشكر از تلاش تمامی مدیران پیشین گروه توسعه ملی، اضافه كرد: از تلاشهای آقای سدیدی بعنوان مدیرعامل پیشین تشكر می كنم؛ ایشان بر كل مجموعه تسلط مناسبی داشته و آگاهی خوبی از شاخص ها و ارقام، كسب كرده بودند.
وی وضعیت اقتصادی كشور را تحت تاثیر تحریم های بی سابقه توصیف كرد و اظهار داشت: در این شرایط، باید با هم دلی و تلاش بیشتر مشكلات را حل كرد؛ همینطور از امروز باید بر اختلافات خط كشیده شود تا تبعات آن دامن گیر گروه و كاركنان نشود و تمركز روی انجام كار باشد.
شاهباز با اشاره به اینكه شیوه مدیریت او، مشاركتی است، بیان نمود: این شیوه مدیریتی، اجازه هم فكری را می دهد تا بر مشكلات غلبه كرد و خوشحالیم كه امروز مشكلاتی مانند مشكلات كارگری و نقدینگی در این گروه وجود ندارد.
سرپرست جدید گروه توسعه ملی، افزود: مدیران روال كاری خویش را انجام و با همان همت و تلاش قبلی، در این سه ماهه پایانی سال ارزیابی عملكردها و رسیدن به اهداف بودجه ای را در اولویت كارها قرار دهند تا با كمك یكدیگر، چارچوب كاری بسته شود.
وی در انتها به مدیران سفارش كرد: با حضور و بازدید از شركت های زیرمجموعه، ضمن تزریق آرامش به كاركنان و كارگران شریف، وظایف قانونی خویش را به نحو احسن انجام دهند.


رئیس هیات مدیره گروه توسعه ملی:
تغییر مدیریت خللی در روند كار شركت ایجاد نكند
علیرضا شریفی، رئیس هیأت مدیره گروه توسعه ملی، اظهار داشت: در شرایط سخت جنگ اقتصادی اداره امور شركت های تولیدی، صنعتی و سرمایه گذاری خیلی سخت و طاقت فرسا است. افزون بر این، چند هزار نفر از اقشار ضعیف جامعه معیشت خویش را از این بخش تأمین می كنند و این مهم، وظیفه ما را در قبال انجام بهتر وظایف خود سنگین تر می كند.
رئیس اداره كل سرمایه گذاری و امور شركت های بانك ملی، بیان نمود: شاهد بودیم كه آقای سدیدی مدیرعامل پیشین گروه توسعه ملی انسانی متخصص و پركار بود كه تلاش مضاعفی را برای حل مشكلات مختلف گروه و شركت های زیرمجموعه آن انجام می داد و به همین دلیل، به سهم خود هم بعنوان رئیس هیات مدیره گروه و هم بعنوان متولی امور شركت های بانك ملی از زحمات ایشان تشكر و قدردانی و در پست های بعدی آرزوی موفقیت می كنم و امروز نیز، جناب آقای شاهباز بعنوان سرپرست گروه توسعه ملی این مسئولیت خطیر را بعهده گرفته اند كه برای ایشان هم آرزوی توفیق دارم.
شریفی در انتها از مدیران گروه توسعه ملی درخواست نمود تا این تغییر مدیریت خللی در روند كاری شركت ایجاد نكند و مانند گذشته با تمام نیرو تلاش شود تا چرخ عظیم این هلدینگ بزرگ به گردش دربیاید.

عضو هیات مدیره گروه توسعه ملی:
تهمت های رسانه ای به سدیدی سبب تاسف است
سعداله عیسی زاده، عضو هیأت مدیره گروه توسعه ملی هم بیان نمود: در وضعیت كنونی كشور كه جنگ اقتصادی جریان دارد، معاش بخش بزرگی از مردم، در هلدینگ ها و شركت های زیرمجموعه است و اثرات عملكرد اشتباه ما بر سفره های مردم نمایان می شود.
مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی بانك ملی، سفارش كرد: اخلاق در تمام مجموعه ها سرلوحه كارها قرار داشته باشد كه بدون اخلاق همه چیز از بین خواهد رفت؛ بنابراین، باید اخلاق حرفه ای رعایت و از حاشیه ها دوری شود.
عیسی زاده افزود: سدیدی مدیری جوان، زحمت كش و سخت كوش است كه شبانه روز در حال كوشش برای گروه بود و الان بنابر مصلحت در جای دیگری خدمت خواهد نمود. به این ترتیب، نباید اجازه داد كه چنین فضای رسانه ای ضد ایشان ایجاد شود.

عضو هیات مدیره گروه توسعه ملی:
باید در مراسمی از آقای سدیدی تقدیر كرد
حسین فرزان اصل، عضو هیأت مدیره گروه توسعه ملی هم در این مراسم بیان نمود: از زحمات دكتر سدیدی در مدت یك سال گذشته، تشكر و قدردانی می كنم و امیدوارم در پست های بالاتر برای كشور مثمرثمر باشد.
وی افزود: حتما باید در مراسمی كه در شأن آقای سدیدی باشد، از زحمات ایشان تقدیر به عمل بیاید و خدمات ایشان را ارج نهاد.

2121

1398/12/08
09:57:24
5.0 / 5
3715
تگهای خبر: تولید , خدمات , سفر , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن