فرماندار دلگان:

اقدامات خوبی در جهت اطلاع رسانی و كنترل كرونا در حال انجام می باشد

اقدامات خوبی در جهت اطلاع رسانی و كنترل كرونا در حال انجام می باشد

به گزارش تاكسی مدرن ایسنا/سیستان و بلوچستان فرماندار دلگان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: شبكه بهداشت و درمان دلگان در حالت آماده باش قرار داشته و اقدامات خوبی در جهت تنویر و اطلاع رسانی و كنترل و مراقبت در حال انجام می باشد و هیچ موضوعی از اولویت بالاتری نسبت به سلامت مردم برخوردار نیست و مسئولین می بایست خودمان صف اول مبارزه و همینطور مراقبت از جامعه باشیم.


مجتبی شجاعی در گفت و گو با ایسنا اضافه كرد: علاوه بر ضد عفونی كردن تجهیزات و امكانات آموزشی كلیه ادارات و بانكها و مراكز دولتی دلگان مكلف به گندزدایی و ضدعفونی كردن محیط كسب و كار و نصب اعلانهای اطلاع رسانی كرونا با هماهنگی شبكه بهداشت و درمان دلگان هستند.
وی اظهار داشت: با مدیرانی كه در این حوزه كوتاهی و درنگ كنند و سلامت شهروندان را با مورد تهدید قرار دهند، برخورد می گردد.
شجاعی افزود: از امروز هم برنامه ضد عفونی كردن كلاس های درس در سطح مدارس دلگان شروع شده است.
وی اظهار داشت: تیمی هم از مراجع ذیصلاح رصد و مراقبت فضای مجازی را در سطح شهرستان بر عهده گرفته و در صورت لزوم اقدامات قانونی با هماهنگی مقام قضایی در مورد افراد غیر مسئول كه مبادرت به آمار سازی، نشر اخبار كذب و شایعه پراكنی و ماجراجویی می كنند، صورت خواهد گرفت.
فرماندار دلگان تصریح كرد: اظهار نظرهای پزشكی صرفا می بایست از راه رئیس شبكه بهداشت و درمان شهرستان صورت پذیرد و منبع و مرجع اطلاع رسانی این موضوع، شبكه بهداشت و درمان است و كلیه امكانات دلگان در اختیار شبكه بهداشت و درمان شهرستان می باشد.
وی اظهار داشت: ملت ایران دشمنان سخت تر را شكست داده اند و بطور قطع كرونا با همت دانشمندان كشور، جامعه پزشكی، مسئولین و همراهی مردم در ایران شكست خواهد خورد.
شجاعی اضافه كرد: خوشبختانه هوا در دلگان رو به گرمی است و از آنجایی كه این ویروس در مقابل گرما حساس و شكست پذیر است، این خود میتواند روند مهار و شكست این ویروس را تندتر كند.
منبع:

1398/12/07
16:58:57
5.0 / 5
3358
تگهای خبر: آموزش , شهروندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن