آماده باش نیروهای خدمات شهری تهران به دنبال ادامه بارش ها

آماده باش نیروهای خدمات شهری تهران به دنبال ادامه بارش ها

تاكسی مدرن: مدیركل خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به بارش های مستمر در سطح شهر تهران از رصد مستمر كانال ها و مسیل های سطح شهر آگاهی داد.


عطایی در گفت و گو با ایسنا در تشریح آخرین وضعیت سطح شهر تهران بعد از بارش باران، اظهار داشت: بارشی كه از غروب روز گذشته در تهران شروع شده است با حجم خوبی برابر اعلام قبلی به صورت مستمر ادامه دارد و تابحال حدود 30 تا 45 میلی متر بارندگی در سطح شهر تهران داشته ایم.
وی ادامه داد: این بارش با حجم زیاد از قبل پیش بینی شده بود بر همین مبنا امادگی لازم در میان نیروهای خدمات شهری مناطق 22 گانه تهران به وجود آمد از طرف دیگر از ماه های قبل باتوجه به پیش بینی های انتهایی و ابتدایی سال تمامی مسیل ها و كانالهای سطح شهر به صورت مستمر پاكسازی شده بود.
عطایی افزود: هم اكنون تمامی نیروهای خدمات شهری مناطق و مدیران ارشد شهرداری تهران در آماده باش كامل هستند و روددره ها و مسیل های شهر را رصد می نماییم. بارش ها امروز بعداز ظهر با حجم و سرعت زیادی شدت گرفته اما همه مدیران ستادی هم در محل های خدمت خود حضور دارند و رصد مناطق خودرا دنبال می كنند.
وی اشاره كرد: پیش بینی شده بارش ها تا 24 ساعته اینده به همین شكل مستمر ادامه خواهد داشت پس همه عوامل در آمادگی بالایی قرار دارند و رصد مستمر هم در دستور كار خواهد بود تابحال نیز در سطح شهر مشكل خاصی نداشته ایم و جای هیچگونه نگرانی نیست.
منبع:

1398/12/07
11:16:27
5.0 / 5
3636
تگهای خبر: خدمات , شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن