شهردار تهران عنوان كرد

كمك مدیریت شهری به جشنواره فجر به دنبال اهداف تهران

كمك مدیریت شهری به جشنواره فجر به دنبال اهداف تهران

تاكسی مدرن: شهردار تهران اظهار داشت: حمایت شهرداری تهران از جشنواره فیلم فجر در جهت اهداف مدیریت شهری است.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، پیروز حناچی بامداد امروز در حاشیه افتتاح هفت سالن سینمایی پردیس ملت با اشاره به اینكه امروز ۸۰۰ صندلی به ظرفیت ۱۰۸۰ صندلی پردیس سینمایی ملت افزوده شد، اظهار داشت: با آغاز به كار این سالن های جدید ظرفیت پردیس سینمایی ملت به شدت افزایش می یابد بگونه ای كه از این پس در این سینما می توان ۱۵ فیلم را اكران كرد.
وی در مورد حمایت شهرداری از جشنواره فیلم فجر خاطرنشان كرد: منظور از حمایت و كمك همیشه عرضه كمك مالی نیست؛ بلكه ما در جهت اهداف شهری خود فضا و لوكیشن در اختیار آنها قرار خواهیم داد. بعنوان مثال سال جاری در جشنواره، فیلمی در مورد كودكان كار اكران می شود كه نگاه دقیقی به این معضل شهری دارد و در چارچوب آن می توان پیام هایی را به مخاطبان داد.
حناچی با اشاره به اینكه فضای شهری برای جشنواره فیلم فجر بسیج شده است، اظهار داشت: این در شرایطی است كه برج میلاد و پردیس سینمایی ملت هم میزبان جشنواره فیلم فجر هستند و تلاش می نماییم با ابزارهایی كه در اختیار داریم در جهت رسیدن به اهداف و مأموریت های شهری از این جشنواره و از هنر سینما حمایت نماییم تا پیام های شهری را به صورت غیرمستقیم به مردم عرضه نماییم.
وی در مورد دستورش به سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران برای ساخت فیلمی فاخر از زندگی قاسم سلیمانی اظهار داشت: عزیزانی كه جانشان را برای امنیت كشور می دهند افرادی هستند كه باید یاد و خاطره آنها حفظ شود و دیدیدم كه قبلا هم در مورد شهید چمران، متوسلیان، باقری و... فیلم هایی ساخته شد كه این افراد در طول جنگ تحمیلی زحمات زیادی را كشیدند و امروز هم از سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران درخواست كردیم كه اثری فاخر در مورد زندگی قاسم سلیمانی بسازد.
شهردار تهران در مورد لایحه بودجه ۹۹ هم با اشاره به اینكه منتظر بودیم متمم بودجه ۹۸ بررسی اش آخر یابد، خاطرنشان كرد: روز گذشته متمم بودجه ۹۸ در شورای شهر تصویب گردید و راه برای آوردن لایحه بودجه ۹۹ باز شد.
وی در پاسخ به سوالی در مورد اینكه قول داده بودید در دهه فجر زیرگذر استان معین را افتتاح كنید، به ایسنا اظهار داشت: پیش از دهه فجر این زیرگذر افتتاح می گردد.
حناچی همینطور در مورد گلایه مردم از خرابی پله های برقی پل های عابر پیاده اظهار داشت: اخیرا انتقال مأموریتی در شهرداری داشتیم بگونه ای كه مدیریت پل ها از سازمان زیباسازی به سازمان حمل و نقل و ترافیك منتقل شد و باید بگویم كه به دنبال تحریم ها شرایط سختی را به خصوص در حوزه تأمین قطعات و تجهیزات تجربه می نماییم اما تلاش داریم با جلب كمك شركت های داخلی این مشكلات را مرتفع سازیم.1398/11/07
20:59:04
5.0 / 5
4344
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن