دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر استان تهران خبر داد

كشف بیشتر از ۴۶ هزار كیلوگرم انواع مواد مخدر در استان تهران ظرف ۹ ماه

كشف بیشتر از ۴۶ هزار كیلوگرم انواع مواد مخدر در استان تهران ظرف ۹ ماه

به گزارش تاكسی مدرن دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر استان تهران از كشف ۴۶ هزار و ۲۴۵ كیلوگرم انواع مواد مخدر در این استان در ۹ ماهه نخست سالجاری اطلاع داد.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، مصطفی هادی زاده در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر استان تهران در استانداری تهران كه با حضور استاندار تهران، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، معاون دادستان تهران و فرمانداران استان تهران اظهار داشت: از آغاز سال جاری تا كنون ۴۹ دستگاه خودرو های توقیفی در اختیار دستگاه های مختلف قرار گرفته است. در آخرین مزایده ۵۹ دستگاه به مبلغ شش میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان فروخته شد.
وی ادامه داد: در كل ۱۹ میلیارد تومان املاك و خودرو به مزایده گذاشته شده است. هم اكنون هم ۵۸ دستگاه خودرو برای فروش داریم. در كل هم ۹۷۱ دستگاه خودروی توقیفی داریم كه قوه قضائیه باید درباره آنها تصمیم گیری كند.
هادی زاده افزود: امروز در تهران ۵۰۰۰ نفر ظرفیت خالی برای نگهداری معتادان متجاهر وجود دارد.
دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر استان تهران در بخش دیگری از صحبت های خود و در تشریح آمار ۹ ماهه نخست سالجاری در كشف مواد مخدر اظهار داشت: در ۹ ماهه سال جاری ۴۶ هزار و ۲۴۵ كیلوگرم انواع مواد مخدر كشف شده است كه نسبت به سال قبل شاهد رشد ۳۷ درصدی بوده ایم. بدین سان ۹ درصد كشفیات كل كشور در استان تهران رخ داده است. همینطور ۷۹ هزار و ۷۸۱ نفر دستگیری داشته ایم كه نسبت به سال قبل شاهد رشد ۹ درصدی بوده ایم.
وی افزود: از میان انواع مواد مخدر كشف شده در ۹ ماهه سال جاری در استان تهران ۳۲ هزار و ۴۳۲ كیلوگرم مربوط به تریاك بوده كه در رتبه نخست قرار دارد و پس از آن گراس ۴۲۰۸ كیلوگرم، حشیش ۳۸۱۳ كیلوگرم، مورفین ۳۳۵۵ كیلوگرم و شیشه ۸۱۰ كیلوگرم بوده است.
وی با اشاره به اینكه ۲۷ درصد دستگیری های كل كشور در استان تهران بوده است، اضافه كرد: بالاترین تعداد دستگیری ها مربوط به افراد معتاد با ۴۹ هزار و ۹۴۷ نفر بوده است و پس از آن به ترتیب توزیع كنندگان با ۱۶ هزار و ۷۸۶ نفر، نگه دارندگان مواد مخدر ۸۳۶۸ نفر، قاچاقچی ۹۵۵ نفر و ۷۳۳ نفر هم از شهروندان بیگانه بوده اند.1398/10/24
14:33:48
5.0 / 5
4192
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن