معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران خبر داد:

پیشرفت 25 درصدی پروژه راه اندازی تونل جمع آوری و هدایت آبهای سطحی بزرگراه فتح

پیشرفت 25 درصدی پروژه راه اندازی تونل جمع آوری و هدایت آبهای سطحی بزرگراه فتح

به گزارش تاكسی مدرن معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از كوشش برای تكمیل تونل جمع آوری و هدایت آبهای سطحی محدوده بزرگراه فتح تا آخر سال آتی اطلاع داد.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، مهندس صفا صبوری دیلمی ضمن اعلام پیشرفت ۲۵ درصدی عملیات اجرایی پروژه راه اندازی تونل جمع آوری و هدایت آبهای سطحی محدوده بزرگراه فتح با استفاده از ماشین حفار (TBM)، از پیگیری عملیات اجرایی این پروژه در چارچوب ۲ شیفت كاری در شبانه روز اطلاع داد و ابراز امیدواری كرد عملیات اجرایی این پروژه كه طبق برآوردهای اولیه ۳ سال به طول می انجامد، با عنایت به ملاحظات مربوط به حفاظت از غرب استان تهران در مقابل خطر سیلاب ظرف مدت ۱۸ ماه و نهایتا تا آخر سال ۱۳۹۹ به سرانجام برسد.
بنا براعلام روابط عمومی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، وی با بیان تكمیل عملیات سازه ای ۶۴۰ متر از طول این تونل ۴۲۰۰ متری، از فعالیت همزمان كارگاه سگمنت سازی به منظور پشتیبانی از عملیات سازه ای تونل اطلاع داد و اظهار داشت: این تونل بخشی از سامانه ۱۸ كیلومتری معروف به شهریار است؛ سامانه ای كه وظیفه انتقال رواناب های مناطق ۲۱ و ۲۲ به رودخانه كرج را بر عهده دارد. پیشبینی می شود هزینه اجرایی راه اندازی كل این سامانه به ۸۰۰ میلیارد تومان برسد.1398/10/23
14:10:28
5.0 / 5
4567
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن