با قید دو فوریت در شورای شهر تصویب شد:

ایجاد یادمانی برای جان باختگان پرواز اوكراین در تهران

ایجاد یادمانی برای جان باختگان پرواز اوكراین در تهران

تاكسی مدرن: اعضای شورای اسلامی شهر تهران بامداد امروز با قید دو فوریت پیشنهاد دادند كه در اسرع وقت یادمانی برای جان باختگان پرواز اوكراین در تهران ایجاد شود.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، محسن هاشمی در جریان جلسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان این كه طرحی با قید دو فوریت از طرف اعضای شورای اسلامی شهر تهران پیشنهاد شده و 18 امضاء دارد، اظهار داشت: در این طرح پیشنهاد شده كه یادمان جان باختگان هواپیمایی مسافربری اوكراین ایجاد و نصب شود و از پیشنهاد دهنده این طرح می خواهیم توضیحاتی را ارائه كند.
احمد مسجد جامعی در تشریح این طرح اظهار داشت: حادثه هواپیمایی مسافربری اوكراین حادثه بسیار تلخی بود و متاسفانه دروغ بزرگی هم گفته شد به شكلی كه حتی رسانه ها زیر سوال رفتند و همه افكار عمومی بهت زده شدند.
وی با بیان این كه حق حیات و امنیت روانی برخی ها گرفتار خدشه شده است، اشاره كرد: تیتر امروز رسانه ها را نگاه كنید و ببینید كه همه تیترها حول و حوش دروغ بزرگی است كه گفته شده و ما باید بعنوان نماینده مردم شهر تهران ضمن همدردی و همراهی با افكار عمومی كه به شدت هم جریحه دار شده، اقدامی انجام دهیم.
مسجدجامعی با بیان این كه این اقدام باید الان انجام گیرد نه بعدا اظهار داشت: همه اعضای شورای اسلامی شهر كه در جلسه امروز حضور داشتند این طرح را امضا كردند و به نظرم از همین امروز باید تبلیغات شهری شهرداری نیز آغاز شود.
وی با بیان این كه شورای اسلامی شهر تهران بعنوان نماینده شهروندانی كه لطمه دیدند نباید دست روی دست بگذارد اظهار داشت: شهرداری نیز باید واردعمل شود نه این كه كنار بگذارد چونكه ما مدعی هستیم كه كف خیابانیم و با مردم هستیم و این با مردم بودن باید جلوه پیدا كند.
به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، نهایتا طرح ایجاد یادمانی برای جان باختگان هواپیمای مسافربری اوكراین به تصویب رسید.
پس از تصویب كلیات این طرح مسجد جامعی به بیان پیشنهادات پرداخت و اظهار داشت: سه پیشنهاد در چارچوب این طرح پیشنهاد شده است كه بر طبق آن شهرداری باید تبلیغات مناسب برای گرامیداشت جان باختگان را آغاز كند و همین طور مكانی برای یادمان جان باختگان تا یك هفته آینده معرفی شود و همین طور كار هجمی شایسته برای یادبود این اتفاق ساخته شود و حتما از نمادهای كشورهای دیگر كه در این حادثه لطمه دیدند نیز در این كار هجمی وجود داشته باشد و همین طور عضو شورا بعنوان عضو ناظر بر این مسائل نظارت كند.
به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، اعضای شواری اسلامی شهر تهران ضمن رأی دادن به جزئیات و سه پیشنهاد مطرح شده، احمد مسجد جامعی را بعنوان نماینده شورا انتخاب كردند.
منبع:

1398/10/22
15:54:35
5.0 / 5
3960
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن