باید به عوامل بانك گردشگری خداقوت گفت

باید به عوامل بانك گردشگری خداقوت گفت

به گزارش تاكسی مدرن جهانبخش محبی نیا: اینكه با تعامل سازمان های مختلف می توان نتایج در خور گرفت موضوعی است كه می تواند همیشه بعنوان یك الگو استفاده گردد.افتتاح كارخانه احیاء مستقیم شماره یك فولاد بافت كرمان كه روز گذشته با حضور رئیس جمهور انجام شد موج جدیدی در بخش استغال و صنعت ایجاد كرد. بگفته مهدی جهانگیری رئیس گروه مالی گردشگری این گروه در یك دوره ۱۰ ساله برای بیشتر از ده هزار نفر از جوانان كشور اشتغال پایدار به وجود آورده است. مسئله ای كه نه تنها می تواند بسیار قابل تحسین باشد بلكه حالا باید زمینه ای را فراهم نمود كه سرمایه گذاران از حضور در بخش خصوصی و سرمایه گذار در آن هراسی نداشته باشند.
جهانبخش محبی نیا نایب رییس كمیسیون برنامه و بودجه در این ارتباط اظهار داشت: یادگیری یك امر اكتسابی است این جمله تنها در بخش آموزشی وجاهت ندارد بلكه در امور اجرایی نیز به همین گونه است. محبی نیا اضافه كرد: اینكه با تعامل سازمان های مختلف می توان نتایج در خور گرفت موضوعی اسن كه می تواند همیشه بعنوان یك الگو استفاده گردد. وی با اشاره به دو دغدغه ی اشتغال و معیشت در خانواده ها اظهار داشت: متأسفانه برای ریشه كن كردن این دو مشكل هنوز چالش های فراوانی داریم، اما می توان امیدوار بود كه با مشاركت بخش خصوصی در حوزه های عمرانی و صنعتی این دو مسئله كمرنگ شود.
نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی افزود: مهمترین سوژه در بحث تشویق افراد و سازمان ها به سرمایه گذاری زمینه سازی حمایت های لازم است. وی در مورد ارزیابی از حضور بانك گردشگری در اجرای این طرح اظهار داشت: اقتصاد كشور سال های زیادی است كه بانك محور است و این قضیه بر كسی پوشیده نیست بدین سبب در اجرای طرح های صنعتی و تولیدی نیازمند حضور بانك ها هستیم.
محبی نیا درباره ی میزان ایجاد اشتغال كارخانه احیاء مستقیم فولاد بافت كرمان كه با حمایت بانك گردشگری انجام شده توضیح داد: باید به همه ی عوامل بانك گردشگری خداقوت گفت و امیدوار بود كه این مشاركت ها مستمر باشد.
2121


منبع:

1398/09/29
20:44:18
5.0 / 5
4282
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن