پلاسكو تا نیمه دوم سال 99 ایجاد می شود

پلاسكو تا نیمه دوم سال 99 ایجاد می شود

به گزارش تاكسی مدرن شهردار تهران و رئیس بنیاد مستضعفان در جلسه مشترك خود، آخرین وضعیت راه اندازی ساختمان جدید پلاسكو را تشریح كردند.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، سید پرویز فتاح در حاشیه جلسه امضای تفاهم همكاری مشترك با شهرداری تهران در مورد آخرین توافقات صورت گرفته درباره ساختمان پلاسكو اظهار نمود: ما مشتركاً این نوید را می دهیم كه پلاسكو با سرعت ایجاد می شود و طبق قولی كه ما دادیم، پلاسكو تا نیمه دوم سال ۹۹ طبق پروانه، طبق نقشه و طبق ضوابط شهرسازی و شهرداری ساخته خواهد شد.

رئیس بنیاد مستضعفان افزود: البته قبلا این مراحل در كمیسیون ماده ۵ و شورایعالی شهرسازی طی شده، ولی ما بطور قطع مراقب هستیم كه پلاسكو طبق ضوابط فنی ساخته شود و این به نفع كسبه آنجا و شهر تهران است.

وی با اشاره به برخی مسائل اخیر پیش آمده هم اظهار داشت: هم اكنون سرعت كار در پلاسكو خوب است و حتی پس از برخی مسائل پیش آمده، شهرداری هم مانع ساخت پلاسكو نشد و یك روز هم آنجا تعطیل نبود. ولی خب طبیعی است شهرداری مسائل و ضوابط خودشان را دنبال كند.

فتاح در ادامه به صحبت های شهردار تهران اشاره نمود و اضافه كرد: آقای حناچی هم فرمودند كه مسائل آنجا پس از دریافت پروانه كه بزودی صادر می شود در یك چهارچوب و تفاهم كلی حل می شود و اصلا جای نگرانی وجود نخواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، رئیس بنیاد مستضعفان در انتها اشاره كرد: ما تلاش می نماییم تا نیمه دوم سال آینده طبق زمان بندی موجود، به قولی كه قبلا دادیم عمل نماییم.

پیروز حناچی شهردار تهران هم در مورد ساخت ساختمان پلاسكو هم اظهار داشت: توافق ما این است كه مسیر فنی به درستی طی شود و این یعنی پروانه پلاسكو صادر خواهد شد.

شهردار پایتخت اشاره كرد: در مورد مسائل مالی فی درخلال هم عرصه فعالیتهای اقتصادی ما آنقدر وسیع است كه این مورد هم در همان قالب، پیگیری و حل خواهد شد.1398/09/23
22:07:37
5.0 / 5
4311
تگهای خبر: شهردار , شهرداری , كمیسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن