شهردار تهران خبر داد

ارسال لایحه پشتیبانی از استارتاپ ها به شورای شهر

ارسال لایحه پشتیبانی از استارتاپ ها به شورای شهر

تاكسی مدرن: شهردار تهران از ارسال لایحه ای به شورای شهر در امتداد پشتیبانی از شركت های نوپا و استارتاپ ها آگاهی داد.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، پیروز حناچی در سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند اظهار داشت: در شرایطی هستیم كه جمعیت كشور ما جوان و تحصیل كرده است موضوعی كه می تواند برای كشور یك فرصت باشد واگر برنامه ریزی برای آن انجام نشود می تواند به یك تهدید تبدیل گردد.
وی ادامه داد: وظیفه ما در شهرداری تهران علاوه بر ارائه سرویس و خدماتی كه بوسیله زیر ساخت ها به شهروندان ارائه می شود ایجاد یك فضای كسب و كار امن برای شركت های نوآور و نوپا است.
وی افزود: ایجاد محیط مناسب برای كسانی كه سرویسی مطمئن و خوب به شهروندان ارائه می كند از مواردیست كه در دستور كار شهرداری تهران قرار گرفته است در همین راستا بزودی لایحه ای به شورای شهر تهران ارسال می نماییم كه در چارچوب آن فضای مناسبی برای استارتاپ ها و شركت های نوپا فراهم خواهیم كرد.
شهردار تهران اشاره كرد: یكی از مهمترین تحولات سه دهه اخیر برای شهرداری ها امروز در مجلس شورای اسلامی در حال رقم خوردن است پس امیدواریم لایحه درآمدهای پایدار برای شهرداری ها كه به بندهای پایانی آن می رسد، نقطه عطفی برای شهرداری های كشور باشد.
شهردار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به این كه برنامه مفصلی برای حركت در جهت هوشمند سازی داریم اظهار نمود: در این راه شورای راهبردی تهران هوشمند را تشكیل دادیم و در اسمارت سیتی 2019 شهر تهران تلاش زیادی كرد و بر همین مبنا در بخش جایزه شهرها به یكی از كاندیدای شش گانه تبدیل شد. هر چند كه جایزه را نبردیم اما جزو شش شهر كاندیدا مورد تقدیر قرار گرفتیم. باید در عرصه های بین المللی اتفاقات خوب شهر را به درستی منعكس نماییم.
وی ادامه داد: ما پویش های مردمی را در ارائه پیشنهادهای نوآورانه نظر سنجی و پایش پیشرفت پروژه ها در دستور كار قرار دادیم كه این كار را در ایستگاه های مترو نیز اجرایی خواهیم كرد تا شهروندان بعنوان مخاطبان ما نقش اصلی خودرا ایفا كنند.
حناچی افزود: امروز زیر ساخت ها فراهم و فرصت استثنایی به وجود آمده كه باید تلاش نماییم حداكثر استفاده از ظرفیت ها را داشته باشیم. هم اكنون در حوزه چالش های شهری همانند پسماند از این فرصت بهره برده و خواهیم كرد. در همین دوره در حوزه حمل زباله های شهر تهران به سمت آراد كوه از 7000 تن به 6000 تن در روز رسیده ایم.1398/09/18
13:46:20
5.0 / 5
4419
تگهای خبر: ایستگاه , خدمات , سرویس , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن