بازدید بیشتر از 4000 دانشجو از برج میلاد

بازدید بیشتر از 4000 دانشجو از برج میلاد

تاكسی مدرن: همزمان با روز دانشجو، بیشتر از 4000 نفر از دانشجویان كشور از برج میلاد بصورت رایگان بازدید نمودند.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، روز گذشته ۱۶ آذر كه در تقویم رسمی كشور بعنوان روز دانشجو ثبت شده است، برج میلاد تسهیلاتی را فراهم نمود تا این قشر فرهیخته بتوانند از این مجموعه فرهنگی و گردشگری به صورت رایگان بازدید كنند و جشن خودرا بر بلندای میلاد بگیرند.
رویدادی كه بسیار مورد استقبال دانشجویان خصوصاً دانشجویانی كه از شهرستان بتازگی به تهران آمده بودند، قرار گرفت و همه آنها متفق القول معتقد بودند كه بازدید از برج میلاد در این روز تجربه متفاوت و ماندگاری در تاریخ زندگیشان بوده است.
دانشجویانی كه از شهرهای زاهدان، كرمانشاه، تبریز، یزد، كهگیلویه و بویر احمد، شیراز، تبریز، مشهد، قم و دیگر استانها آمده بودند تا برای اولین بار برج میلاد را كه در دنیا بعنوان ششمین برج مخابراتی دنیا، شناخته شده است، تماشا كنند. آنها از اینكه این برج توسط مهندسان ایرانی ساخته شده است، بر خود می بالیدند و آنرا مایه افتخار ایران و ایرانی عنوان كردند.
محمد از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف كه از استان یزد در این دانشگاه پذیرفته شده بود، در گفتگویی كوتاه اظهار داشت: بازدید رایگان از این برج برای دانشجویان ایده بسیار خوبی بود و امسال یكی از خاطره انگیزترین روزهای دانشجو برای من و دوستانم بر فراز میلاد ثبت گردید.
تعدادی دیگر از دانشجویان دانشگاه علم و صنعت نیز با خود كیك روز دانشجو را آورده بودند تا شمع اولین سال دانشجویی خودرا بر فراز برج میلاد خاموش كنند.
طبق گزارش روابط عمومی برج میلاد، بر طبق آمارهای بازدید، چهار هزار و پانصد و ۳۰ دانشجو، در روز گذشته (شنبه ۱۶ آذرماه) از برج میلاد بازدید كردند.
1398/09/17
21:17:56
5.0 / 5
4239
تگهای خبر: صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن