الویری:

در شاخص ارتقا بهره وری در نقطه صفر قرار داریم

در شاخص ارتقا بهره وری در نقطه صفر قرار داریم

به گزارش تاكسی مدرن رئیس شورایعالی استانها و رئیس همایش ملی بهره وری در مدیریت شهری اظهار داشت: هم اكنون در شاخص ارتقا بهره وری در مدیریت شهری در نقطه صفر قرار داریم و برگزاری این همایش می تواند نقطه ی آغازی در ارتقای بهره وری در مدیریت شهری باشد.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، مرتضی الویری در آستانه برگزاری نخستین همایش ملی بهره وری در مدیریت شهری اظهار داشت: در برنامه ششم توسعه پیشبینی شده است یك سوم رشد اقتصادی از ناحیه ارتقا بهره وری صورت گیرد و بنابراین اهمیت و لزوم بهره وری از همین ابتدا قابل درك است.
الویری در ادامه اضافه كرد: در شرایط امروز كه تحریم ها رشد اقتصادی را گرفتار چالش كرده توجه به ارتقا بهره وری بسیار ضروری می باشد. تجربیات فراوانی هم در این زمینه وجود دارد كه به اشتراك گذاشتن این تجربیات می تواند نقش مهمی در ارتقا بهره وری در مدیریت شهری ایفا كند.
رئیس شورایعالی استانها با اشاره به اینكه یكی از مواردی كه در آغاز راه ارتقا بهره وری باید مدنظر قرار گیرد تربیت نیروی انسانی خلاق است اظهار داشت: بنابراین تربیت نیروی انسانی باید از حافظه محور به خلاقیت محور سوق پیدا كند چون كه در آینده این منابع هستند كه آخر می پذیرند اما خلاقیتها باقی خواهند ماند. در چنین شرایطی است كه می توانیم ضرایب رشد اقتصادی را بیشتر به وجود بیاوریم.
رئیس همایش ملی بهره وری در مدیریت شهری اظهار داشت: توجه نكردن به بهره وری به معنای هدر رفت امكانات محدود است بعنوان نمونه می توان از نقش بهره وری در مدیریت شهری سخن به میان آورد. امروزه در حوزه پسماند با بهره وری می توان در كاهش تولید زباله، جدا سازی از مبدا و در نهایت در سلامت جامعه اثر گذار بود. همینطور این امر در كاهش آلودگی هوا با كاهش سفرهای بین شهری و استفاده بهینه از حمل و نقل عمومی هم اثر گذار خواهد بود. به بیان دیگر با استفاده از بهره وری درهمه حوزه ها می توانیم بهره گیری بیشتری از زندگی شهری داشته باشیم.
رئیس شورایعالی استانها همینطور اضافه كرد: هم اكنون مدیریت شهری در حوزه شاخص ارتقا بهره وری در نقطه صفر است چون كه تا پیش از این، اقدامات مناسبی صورت نگرفته برگزاری نخستین همایش ملی بهره وری در مدیریت شهری می تواند نقطه آغازی باشد برای تسریع در به كار گیری روش هایی كه منجر به ارتقا بهره وری می شود.
طبق گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران، همایش ملی بهره وری در مدیریت شهری چهارشنبه ششم آذر ماه در مركز همایش های رایزن برگزار می گردد.1398/09/02
17:30:32
5.0 / 5
4700
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن