مدیر كل روستایی استان تهران تاكید كرد:

ضرورت توجه به حفظ اعتماد مردم بعنوان سرمایه اجتماعی

ضرورت توجه به حفظ اعتماد مردم بعنوان سرمایه اجتماعی

به گزارش تاكسی مدرن مدیر كل روستایی استانداری تهران بر ضرورت حفظ اعتماد شهروندان بعنوان سرمایه اجتماعی تاكید نمود.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، معصومه پرندوار در جلسه هم اندیشی ایجاد وحدت رویه در كنترل پروژه های استان تهران كه با حضور شهرداران و معاونین عمرانی فرمانداری های استان تهران، در محل استانداری تهران برگزار گردید اظهار داشت: بطور قطع هر اتفاقی كه در استان تهران، بعنوان پیشانی كشور رقم بخورد بعنوان الگویی برای سراسر كشور تبدیل خواهد شد. بر همین مبنا باید تمامی اقدامات در حوزه های عمرانی بر مبنای برنامه ریزی دقیق و مدون صورت گیرد.

وی با اشاره به ابلاغیه استاندار تهران برای حفظ اعتماد عمومی بعنوان یك سرمایه ی اجتماعی اظهار داشت: ابلاغیه ای كه استاندار تهران به دستگاههای مختلف ارسال كردند، بطور قطع مسیر روشنی است در جهت جذب اعتماد عمومی كه همه دستگاهها باید دراین مسیر گام بردارند. اگر این ابلاغیه مورد توجه قرار گیرد، خیلی از معضلات و مشكلات در سطح استان حل و فصل خواهد شد.

وی افزود: در دولت تدبیر و امید تمام نگاهها در حوزه ی روستایی معطوف به توسعه بوده است و توسعه روستایی یعنی توسعه ای پایدار كه ایجاد اشتغال و توجه به اقتصاد روستا یكی از راههای تحقق آن است.

وی تصریح كرد: آنچه كه بر عهده دهیاران در حوزه ی توسعه روستایی است، منابع بودجه ای در اختیار آنها است. امروز بالغ بر 40 درصد از اعتبارات ارزش افزوده كشور در استان تهران است. بدین سان ما در استان تهران شاهد وفور منابع مالی و انسانی هستیم و بدون شك باید قدر این شرایط را بدانیم و از این ظرفیت ها بهره ی كافی و وافی ببریم. بطور قطع در راه انجام اقدامات باید از سرمایه اجتماعی كه مردم هستند مراقبت نماییم.
1398/08/19
21:15:21
5.0 / 5
4435
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن