شناسایی ۳۶ گلوگاه فساد در شهرداری تهران

شناسایی ۳۶ گلوگاه فساد در شهرداری تهران

به گزارش تاكسی مدرن عضو هیات رییسه شورای شهر تهران از عدم انتشار عمومی مصوبات كمیسیون ماده پنج كه برخلاف برنامه سوم توسعه شهر تهران است، گلایه نمود.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، زهرا نژادبهرام بامداد امروز در تذكر قبل از دستور خود در مورد عدم شفافیت در انتشار مصوبات كمیسیون ماده پنج به شهرداری تهران تذكر داد و اظهار داشت: برپایه برنامه سوم توسعه كمیسیون های تخصصی می بایست مصوبات خویش را در جهت شفافیت هرچه بیشتر منتشر كند، اما به رغم آنكه هشت ماه از ابلاغ برنامه سوم توسعه گذشته است همچنان شاهد عدم اعلام عمومی مصوبات كمیسیون های تخصصی به خصوص ماده پنج هستیم.
وی خطاب به شهردار تهران اظهار نمود: در این مدت ۳۶ گلوگاه فساد در شهرداری تهران شناسایی شده است كه در حوزه معماری و شهرسازی هم چندین گلوگاه شناسایی شده است كه یكی از آنها مصوبات كمیسیون ماده پنج بود.
عضو هیات رییسه شورای شهر تهران با بیان این كه بررسی طرح های تفصیلی همچون تغییر كاربری، تراكم مازاد و غیره در كمیسیون ماده پنج رخ می دهد، افزود: با عنایت به اهمیت مصوبات این كمیسیون لازم است كه با ایجاد سامانه ای مصوبات آنها را منتشر نماییم.


تذكر "حجت نظری" به عدم تشكیل ستاد هماهنگی دستگاه های اجرایی در شهرداری

به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، همینطور حجت نظری هم در تذكر قبل از دستور خود با گرامیداشت روز ۱۳ آبان ماه در مورد تشكیل ستاد هماهنگی دستگاه های اجرایی در حوزه فنی ـ خدماتی شهر تهران تذكری عرضه كرد و اظهار داشت: در زمان فعالیت شورای شهر سوم مصوبه ای تحت عنوان تشكیل ستاد هماهنگی دستگاه های اجرایی تصویب گردید كه هدف از تصویب این مصوبه پیشگیری از اقدامات موازی ناشی از بخشی نگری های سازمانی و فقدان مدیریت یكپارچه بود كه منجر به هدررفت سرمایه و ایجاد نارضایتی بین شهروندان می شد.
وی با بیان این كه متاسفانه تشكیل این ستاد به هدف اصلی خود نرسید، اظهار نمود: در دوره مدیریت شهری فعلی هم كه اصلا این ستاد تشكیل نشد و زمانی كه بنده در مورد بازسازی و مرمت معابر حفاری شده تذكر دادم خواهان آن شدم فكری به حال این مورد كنم كه متاسفانه تدبیری برای حل این مورد اتخاذ نشد و در همین راستا لازم است كه برابر مصوبه شورا این ستاد هرچه سریعتر تشكیل گردد تا هماهنگی بین معاونت های شهرداری برای حل مشكلات ایجاد شود.1398/08/12
14:49:10
5.0 / 5
4146
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن