معاون استاندار تهران:

راهكار حل معضلات ری، جدایی آن از تهران نیست

راهكار حل معضلات ری، جدایی آن از تهران نیست

به گزارش تاكسی مدرن معاون استاندار تهران با تاكید بر ضرورت حفظ یكپارچگی تهران اظهار داشت: اساسا راهكار حل مشكلات ری جدایی آن از تهران نیست.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، محمد تقی زاده در حاشیه پنجمین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال ایسنا درباره جدایی ری از تهران اظهار داشت: اساسا این مساله نیازمند قانون است. برای تصمیم گیری چنین مسئله ای اساسا بدون نگاه كارشناسی این امر امكان پذیر نیست. به نظر شخصی بنده از حیث كالبدی جدایی ری از تهران نمی تواند كاركردهای مثبتی داشته باشد و اساسا یكپارچگی كه ما برای تهران به دنبال آن هستیم را به هم می ریزد.
وی ادامه داد: توقعات مردم ری به جاست و تا حدودی شهرداری تهران كوشش برای رفع آنرا در دستور كار خود قرار داده و به ری خدمات لازم را ارائه می كند اما مثلا در مورد پسماند و مجموعه آرادكوه نیازمند توجه بیشتری هستیم كه مطالبه مردم ری است. اساسا می توان به مردم ری این قول را داد كه با تمهیدات درست و مطالعات دقیق و اجرای آنها دغدغه های موجود را حل و فصل كرد.
تقی زاده اشاره كرد: بی شك راهكار حل چنین مسائلی جدایی ری از تهران نیست. باید كار كارشناسی صورت بگیرد و در چارچوب یك مدل این مساله بررسی شود.
معاون استاندار تهران در پاسخ به سوال دیگری درباب ارزیابی طرح كاهش آلودگی هوا در تهران اظهار داشت: این طرح زمانی آغاز شد كه دو مطلب عمده در مورد آن در نظر گرفته نشد. یكی تعطیلات تابستانی مدارس و دیگری سفرهای تابستانی مردم، بر همین مبنا خیلی نمی توان این طرح را از زمان شروع مورد ارزیابی قرار داد.
تقی زاده اضافه كرد: باید پیك ترافیك كه در مهر ماه با عنایت به بازگشایی مدارس اتفاق می افتد برای ارزیابی این طرح مد نظر قرار گیرد. بر همین مبنا به دفتر فنی معاونت عمرانی استانداری تهران دستور داده ام كه مطالعه و مقایسه تطبیقی با اجرای این طرح امسال با سال های قبل و طرح زوج و فرد صورت گیرد كه نتیجه این مطالعات در شورای ترافیك استان مطرح و تصمیم قطعی در این مورد در شورا اتخاذ خواهد شد.
منبع:

1398/08/08
15:10:59
5.0 / 5
4479
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن