معاون استاندار تهران خواستار شد

اهتمام جدی ادارات اسلامشهر برای بازآفرینی بافت های فرسوده

اهتمام جدی ادارات اسلامشهر برای بازآفرینی بافت های فرسوده

به گزارش تاكسی مدرن معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به اینكه بایستی اعتماد عمومی به حاكمیت و نظام و رضایتمندی مردم را جلب كرد، اظهار داشت: بیشتر از 86 درصد جمعیت اسلامشهر شهرنشین است و تقاضا دارم ادارات شهرستان اهتمام جدی به سوژه بازآفرینی در همه ابعاد داشته باشند چونكه جلب رضایتمندی مردم از وظایف ماست.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، محمد تقی زاده در نشست ستاد بازآفرینی پایدار شهری، بهسازی، نوسازی و توانمندسازی بافت های فرسوده و ناكارآمد شهرستان اسلامشهر با اشاره به اهمیت سوژه بازآفرینی در استان تهران گفت: شهرستان اسلامشهر به لحاظ اینكه دومین شهرستان پرجمعیت در استان تهران است و همین طور به سبب شرایط خاص و وجود بافت های فرسوده و سكونتگاه های غیررسمی از اهمیت ویژه ای در حوزه بازآفرینی برخوردارست.
تقی زاده به بیان اینكه بازآفرینی تنها محدود به محلات هدف نمی گردد، اضافه كرد: خط كش نگذاریم و بافت فرسوده را جدا نكنیم، بلكه اقدامات ما باید پیشگیرانه باشد، عدم رسیدگی و توجه به مسائل شهری در نقاط غیر هدف ممكنست سبب افزایش بافت های فرسوده شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به مصوبات نشست بازآفرینی بافت های فرسوده در اسلامشهر اظهار داشت: امیدوارم مسائل و موضوعات مطرح شده در نشست امروز در چارچوب برنامه های منسجم و با طراحی اقدامات مشترك شهرداری های اسلامشهر، چهاردانگه و احمدآباد مستوفی و دستگاه های اجرایی خدمات رسان شهرستان به فرمانداری ارائه شود تا به بازسازی، بهسازی و بازآفرینی بافت های فرسوده كمك نماید.
وی ادامه داد: دفاتر تسهیل گری در حوزه بازآفرینی در شهرستان، راه اندازی و امور به طور ویژه پیگیری خواهد شد و ما نیز در پروژه هایی كه محرك توسعه شهرستان باشد با همه محدودیت ها و سختی هایی كه در این راستا وجود دارد با نگاه تسهیل گری به سوژه مورد بررسی می نگریم.
تقی زاده افزود: طرح ها، پروژه ها و درخواست هایی كه از طرف ستاد بازآفرینی اسلامشهر به كمیسیون ماده پنج ارائه می شود نیز خارج از نوبت و با سرعت بیشتری بررسی خواهد شد تا بتوانیم خدمات مناسبی در حوزه باز آفرینی ارائه دهیم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به اینكه تنها ۵ ماه تا آخر سال برای جبران عقب ماندگی ها در این عرصه داریم اشاره كرد: دستگاه های اجرایی شهرستان باید برنامه هایشان را در اسرع وقت در چارچوب اقدام مشترك كه مشخصات فنی در آن لحاظ شده به فرمانداری ارائه و بلافاصله پروژه و الزامات فنی و برآورد لازم را به پیوست برنامه اقدام مشترك تحویل دهند تا فرمانداری نیز بوسیله سازمان مدیریت بتواند به راحتی و سرعت بیشتری این برنامه ها را پیگیری كند. در این صورت می توانیم عقب ماندگی ۶ ماهه نخست سال را جبران نماییم.1398/08/01
17:10:41
5.0 / 5
4713
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن