با رای اعضای شورای شهر تهران صورت گرفت

تصویب یك فوریت ایجاد موزه تهران در باغ موزه دفاع مقدس

تصویب یك فوریت ایجاد موزه تهران در باغ موزه دفاع مقدس

به گزارش تاكسی مدرن اعضای شورای شهر تهران با یك فوریت طرح اجبار شهرداری به ایجاد بخش موزه تهران در باغ موزه دفاع مقدس رای مثبت دادند.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، بامداد امروز بررسی یك فوریت طرح اجبار شهرداری تهران به ایجاد بخش موزه دفاع مقدس تهران در باغ موزه دفاع مقدس روی میز بررسی شورای شهر قرار گرفت و آرش میلانی با بیان این كه اصرارمان بر یك فوریت این طرح به این علت است كه لازم است خیلی جدی در مورد معرفی تهران در دفاع مقدس پرداخته شود، اظهار داشت: تهران همچون شهرهایی است كه در هشت سال دفاع مقدس نقش مهمی بخصوص در دفاع مدنی داشته است، اما جای آن در باغ موزه خالی است.
وی با بیان این كه بازشناخت جدی دفاع مقدس با عنایت به تغییرات نسلی امروزه به یك نیاز اجتماعی تبدیل گشته است، اظهار داشت: بنابراین است كه مدیریت شهری باید در این حوزه وارد شود.
وی با اشاره به بودجه ۹۹ شهرداری تهران اظهار داشت: باید مطالعات امكان سنجی و طراحی این موزه و حمایت بودجه ای شهرداری در سال آینده لحاظ شود. بنابراین این طرح با قید یك فوریت به شورا آمده تا بررسی آن تا فصل بودجه ریزی برسد.
به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، با رای اعضای شورای شهر تهران یك فوریت طرح اجبار شهرداری تهران به ایجاد بخش تهران در باغ موزه دفاع مقدس به تصویب رسید.
منبع:

1398/07/21
14:42:54
5.0 / 5
4393
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن