نایب رئیس شورای شهر تهران تاكید كرد

ضرورت پرداخت مطالبات شهرداری از طرف دولت برای ارائه خدمات مناسب تر

ضرورت پرداخت مطالبات شهرداری از طرف دولت برای ارائه خدمات مناسب تر

تاكسی مدرن: نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت پرداخت مطالبات شهرداری از طرف دولت تاكید كرد و اضافه كرد: اساسا با پرداخت مطالبات از طرف دولت، مدیریت شهری می تواند خدمات مناسب تری به شهروندان ارائه نماید.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، امینی درانتها یكصدوشصت و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران و در تشریح مصوبات جلسه امروز شورا اظهار داشت: طبق روال همه جلسات امروز آقای خلیل آبادی نطق قبل از دستوری داشتند و بعد از آن نیز تذكراتی از طرف اعضای شورا در مورد عملكرد مدیریتی شورا عنوان شد.
وی ادامه داد: در اولین دستور جلسه امروز تعیین بهای بلیت موزه نقشه تهران به تصویب اعضا رسید وپس از آن طرح دو فوریتی درباب اصلاح ماده ۷ مصوبه مدیریت تعارض منافع در شهرداری تهران در دستور كار اعضا قرار گرفت. مصوبه ای كه قبل تر در مورد بهره گیری از خدمات كارشناسی مهندسان پرسنل شهرداری به تصویب رسیده بود اما دو فوریت این اصلاحیه رأی نیاورد و در مرحله بعد با پیشنهاد یكی از اعضای شورا یك فوریت آن به رأی اعضا گذاشته شد كه نهایتا به تصویب رسید بدین سان این اصلاحیه به كمیسیون تخصصی جهت بررسی كارشناسی ارجاع داده شد.
نایب رییس شورای شهر تهران افزود: اعضای شورا امروز در مورد طرح گردنگیر شهرداری تهران به پیگیری از دولت برای تخصیص ردیف بودجه بند ۳ ماده ۸۸ برنامه ششم توسعه كشور به منظور تأمین خدمات بلاعوض حمل و نقل عمومی و مراكز فرهنگی عمومی به جانبازان زیر ۲۵ درصد و كلیه رزمندگان، آزادگان و همسران و فرزندان آنها مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نهایتا با موافقت اكثریت اعضا به تصویب رسید.
وی تاكید كرد: اعضای شورا امروز پرونده پلاك ثبتی واقع در منطقه یك را نیز مورد بررسی قرار دادند كه نهایتا نظر كمیسیون در خصوص باغ بودن این زمین به تصویب اعضای شورا رسید.
امینی در پاسخ به سوالی درباب گردنگیر آور بودن و نتیجه بخشی پیگیری های شهرداری درباب مطالبات این مجموعه از دولت اظهار داشت: بر طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی خدمات ریلی باید ۵۰ درصد هزینه اش توسط دولت پرداخت گردد. با عنایت به وضعیت كشور گاهی دولت در پرداخت این مطالبات تأخیر دارد اما امیدواریم تهران با عنایت به مشكلاتی كه بعنوان پایتخت دارد بطور ویژه دیده شود. بی شك نباید همه هزینه ها به شهروندان این شهر تحمیل شود. در این راه باید همكاری خودرا با دولت بیشتر نماییم و مطالبات از طرف دولت پرداخت گردد تا مدیریت شهری خدمات مناسب تری عرضه نماید.
وی در پاسخ به سوال دیگری درباب حاشیه ساز بودن پرونده رسیدگی به باغات شهر تهران اظهار داشت: تشخیص باغ بودن یا نبودن یك زمین از نظر حقوقی محل بحث است و اعضا در این خصوص با یكدیگر بحث و تبادل نظر می كنند.
منبع:

1398/07/09
14:22:14
5.0 / 5
4381
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن