استاندار تهران خبر داد

تخصیص بودجه لازم برای راه اندازی تصفیه خانه لواسان

تخصیص بودجه لازم برای راه اندازی تصفیه خانه لواسان

تاكسی مدرن: استاندار تهران از تخصیص بودجه لازم برای راه اندازی تصفیه خانه لواسان آگاهی داد.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در حاشیه هفتمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در جلسه امروز تبصره 19 بودجه سال جاری كه مشوق هایی برای واگذاری پروژه های نیمه تمام و تمام شده دولتی به بخش خصوصی درنظر داشت، مورد بحث و بررسی قرار گرفت و خوشبختانه قانون اجازه داده كه این پروژه ها را به بهیاری ها و شهرداری ها نیز واگذار نماییم. خوشبختانه در حوزه پروژه های ورزشی، گردشگری و... می توانیم با استفاده از این ظرفیت نسبت به واگذاری پروژه ها و كاهش هزینه های نگهداشت آنها اقدام نماییم.
وی درباب عدم واگذاری برخی پروژه ها توسط دستگاه های دولتی نیز اظهار داشت: مقرر شده بر طبق قانون ردیف بودجه برای نگهداشت چنین پروژه هایی، از سال آینده تخصیص پیدا نكند و بدین سان این دستگاه ها ناگزیر خواهند بود كه نسبت به واگذاری این پروژه ها اقدام نمایند.
استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود و در تشریح مصوبات شورای برنامه ریزی استان تهران اظهار داشت: یكی دیگر از موضوعاتی كه امروز مورد بحث و بررسی قرار گرفت تصفیه خانه های روستایی در بخش لواسانات بود. با عنایت به اینكه قسمتی از آب آشامیدنی تهران از رودخانه جاجرود تأمین می شود حفاظت كیفی این رودخانه از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد و منابعی كه به صورت پساب وارد این رودخانه می شود باید كنترل شوند. بر همین مبنا در جلسه امروز مصوبه ای برای تصفیه خانه زردبند و لواسانات با اختصاص بودجه كامل توسط اعضا انجام شد.
وی ادامه داد: بررسی مشكلات شهرستان شمیرانات امروز در دستور كار جلسه شورای برنامه ریزی قرار داشت و موضوعاتی همچون راه اندازی آرامستان و ورزشگاه و همین طور مشكلات جاده ای و طرح های روستایی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد كه طرح های هادی روستاهای شهرستان شمیرانات مورد بازبینی قرار گیرد.
منبع:

1398/06/27
14:32:30
5.0 / 5
4298
تگهای خبر: جاده , شهردار , شهرداری , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن