در جلسه امروز شورای شهر تهران مطرح شد

ساماندهی تبلیغات محیطی در تهران، تعیین سهمی از بازار تبلیغات اینترنتی

ساماندهی تبلیغات محیطی در تهران، تعیین سهمی از بازار تبلیغات اینترنتی

به گزارش تاكسی مدرن اعضای شورای شهر تهران اصلاحیه مصوبه ساماندهی تبلیغات محیطی در شهر تهران را در جهت رونق تولید ملی و پشتیبانی از صاحبان كالا به تصویب رساندند.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، بامداد امروز لایحه اصلاحیه مصوبه ساماندهی تبلیغات محیطی روی میز بررسی شورای شهر قرار گرفت و محمدجواد حق شناس اظهار داشت: این اصلاحیه در جهت حضور صاحبان كالا و تبلیغات در جهت رونق تولید ملی و حضور مستقیم جهت استفاده از تبلیغات محیطی شهر عرضه شده است.
وی با اشاره به اینكه سازمان زیباسازی موظف است شرایط و زمینه را برای رقابت آزاد و قانونمند بین صاحبان نام و نشان تجاری و شركت های تبلیغاتی مجاز و واجد صلاحیت فراهم آورد، اظهار داشت: همینطور سازمان زیباسازی موظف است به منظور كسب سهمی از بازار تبلیغات اینترنتی و فضای مجازی با رعایت قوانین، شیوه نامه ای را تا شش ماه آینده تدوین و به شورای شهر دهد.
وی ادامه داد: این لایحه باعث فراهم شدن شرایطی برای صاحبان كالا و خدمات است تا بتوانند با استفاده از یكی از ابزارهای تبلیغاتی شهرداری كارهای خویش را عرضه كنند.
به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، در ادامه پیشنهادی از جانب میرلوحی - عضو شورای شهر تهران در خصوص اینكه شركت های تبلیغاتی دارای رتبه 4 هم به این آیین نامه اضافه شوند، عنوان شد كه ضرغامی - رئیس سازمان زیباسازی با اشاره به اینكه من قبلا در اداره ارشاد بودم و می دانیم كه 2000 شركت و كانون تبلیغاتی در تهران وجود دارند كه 80 درصد این شركت ها كاغذی هستند، اظهار داشت: این شركت ها در مناقصات شركت می كنند و حتی برنده می شوند اما نمی توانند به تعهدات خود عمل كنند و بنابراین تعداد زیادی پرونده قضایی مفتوح در این زمینه داریم.
وی با اشاره به اینكه هم اكنون شركت های تبلیغاتی دارای گرید 1 تا 3 می توانند در مناقصات شركت نمایند، اظهار داشت: اگر رتبه های 4 هم اضافه شوند امكان دارد مشكلات را بدتر كند. چون كه نمی توانند به تعهداتشان عمل كنند.
بهاره آروین هم با اشاره به اینكه ایجاد محدودیت بر خلاف نظام رقابت است، اظهار داشت: رتبه بندی برای این كار درست نیست و نباید دایره را كوچك نماییم و شهرداری می تواند ضمانت نامه های جدی بگیرد و اگر هم پیمانكاری به تعهداتش عمل نكرد، آنها را جلب نماید.
حق شناس هم با انتقاد از عدم ورود شركت های تبلیغاتی دارای رتبه 4 اظهار داشت: شهرداری می تواند ضمانت ها و جرایم را افزایش دهد تا پیمانكاران بتوانند به كار خود ادامه دهند.
به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، نهایتا پیشنهاد میرلوحی در خصوص اضافه شدن شركت های تبلیغاتی دارای گرید 4 كه بر مبنای نظام ارزشگذاری اداره ارشاد تهران فعال می باشند، با 11 رای به تصویب رسید.1398/06/26
15:02:16
5.0 / 5
4269
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن