مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاكسیرانی شهر تهران خبرداد

هفته دوم مهر، آخرین فرصت ثبت نام و تخصیص ناوگان مدارس

هفته دوم مهر، آخرین فرصت ثبت نام و تخصیص ناوگان مدارس

به گزارش تاكسی مدرن مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاكسیرانی شهر تهران از دریافت پروانه تخصصی حمل و نقل دانش آموزی توسط ۳۰۰ شركت پیمانكار اطلاع داد.به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا علیرضا قنادان با اشاره به اینكه آماده سازی ناوگان نظارتی سرویس مدارس انجام شده است، خاطرنشان كرد: تنظیم شیفت های ویژه بابت ۱۵ روز اول سال تحصیلی همچون اقدامات اجرایی می باشد. عوامل نظارتی هم در پایانه های مهم مستقر خواهند شد.

وی با اشاره به اینكه اقدامات اجرایی مربوط به سرویس مدارس از دوماه گذشته شروع شده است، اظهار داشت: سازمان مدیریت و نظارت بر تاكسیرانی شهر تهران به نمایندگی از شهرداری تهران، دبیر كارگروه ماده ۱۸ سرویس مدارس است. این كارگروه متشكل از نماینده انجمن اولیا و مربیان، آموزش و پرورش و شهرداری تهران است همینطور نمایندگان پلیس راهور، فرمانداری و سایر دستگاه های مرتبط در این كارگروه عضو هستند كه جلسات آن ماهی یك مرتبه برای انجام برنامه ریزی ها برگزار می گردد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاكسیرانی شهر تهران اضافه كرد: صدور مجوز سرویس مدارس برای شركت های مجری، رانندگان و خودرو ها برپایه ضوابط طراحی و تدوین شده است و ابلاغ آن توسط سازمان تاكسیرانی صورت می گیرد.

قنادان با اشاره به اینكه ثبت اطلاعات شخصی متقاضیان (راننده سرویس و شركت ها) در پایگاه اطلاعاتی «سپند» صورت می گیرد، خاطرنشان كرد: مدارس ملزم به همكاری با پیمانكارانی هستند كه مجوز سازمان تاكسیرانی را دریافت كرده اند.

وی در ادامه از نشست مشترك پلیس راهور با سازمان مدیریت و نظارت بر تاكسیرانی شهر تهران اطلاع داد و اظهار داشت: این نشست روز یكشنبه (17 شهریور) با حضور رانندگان و پیمانكاران برگزار می گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرنوشت، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاكسیرانی شهر تهران با بیان اینكه بیشتر از ۳۰۰ شركت پیمانكار پروانه تخصصی حمل و نقل دانش آموزی را دریافت كرده اند، اظهار داشت: سال قبل حدود ۲۰هزار راننده متقاضی ثبت نام برای سرویس مدرسه بودند و پیشبینی ما این است كه آمار سال جاری بیشتر از سال قبل باشد. همینطور ثبت نام و تخصیص ناوگان مدارس تا هفته دوم مهرماه انجام می شود.
1398/06/15
23:19:25
5.0 / 5
4854
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن