ارزیابی طرح ترافیك در پایان تابستان

ارزیابی طرح ترافیك در پایان تابستان

به گزارش تاكسی مدرن معاون عمرانی استانداری تهران درباره ارزیابی طرح ترافیك جدید اظهار داشت: زمان مناسبی برای ارزیابی طرح ترافیك تهران نیست و این كار را به پس از شهریور و بازگشایی مدارس موكول می نماییم.


محمد تقی زاده در گفتگو با ایسنا، گفت: در تعطیلات تابستانی مدارس قرار گرفته ایم و شهروندان سفرهای تابستانی را دارند بدین سبب این ارزیابی را به شهریور و بعد از بازگشایی مدارس موكول كرده ایم تا بتوان محك مناسبی از طرح داشته باشیم.
وی درباب ساماندهی سرویس مدارس همزمان با بازگشایی مدارس نیز اظهار داشت: تا سال های گذشته سامانه پایش ناوگان دانش آموزی(سپنتا) تنها در شهر تهران و ملارد فعال بوده اما امسال در تلاش هستیم برای بیشتر شهرهای استان تهران این سامانه را فعال نماییم و امیدواریم در بیشتر از 70 درصد شهرهای استان این كار صورت گیرد.

تلاش برای حذف محدودیت های رانندگی نوگواهینامه ها برای سرویس مدارس
تقی زاده افزود: كمیته های شهرستانی ویژه سرویس مدارس شكل گرفته است و با عنایت به تجارب شهرهای تهران و ملارد كه پیش تر این سامانه مورد بهره برداری قرار گرفته است مقرر شده در سایر شهرها نیز بهره برداری از ان صورت گیرد. همین طور مشكلی دیگری كه وجود داشت درباب رانندگانی بود كه اخیرا گواهینامه دریافت كرده اند و محدودیت هایی كه این گواهینامه ها برای سرویس مدارس به همراه دارد كه در تلاش هستیم این محدودیت ها را برطرف نماییم.


 

1398/05/22
14:06:54
5.0 / 5
4248
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن