بیانیه شركت كاله درباره آتش سوزی كارخانه در عراق:

هیچ چیز ما را متوقف نمی كند

هیچ چیز ما را متوقف نمی كند

تاكسی مدرن: هفتم خرداد ماه 1398، كارخانه كاله واقع در كربلا گرفتار آتش سوزی گسترده گردید و با وجود تلاش نیروهای امدادی بخش اعظم كارخانه ی لبنی در آتش سوخت.


با نهایت تاثر و تالم به اطلاع می رسانیم كه یك نفر از پرسنل ایرانی مشغول در شركت های پیمانكار مجموعه كاله در عراق، در این حادثه فوت شده اند و وضعیت یك نفر دیگر هنوز معین نمی باشد. در امتداد تنویر افكار عمومی پیرامون بروز این حادثه، بر خود لازم می دانیم كه در مورد چند سوژه اطلاع رسانی كنیم:
۱- كارخانه كاله، از سال ۱۳۹۵ در شهر كربلا فعالیت خودرا با تولید محصولات مختلف لبنی و گوشتی آغاز نموده است كه طبق برآورد كنونی حدود ۹۰ درصد كارخانه لبنی در اثر آتش سوزی تخریب شده است كه میزان خسارت وارده، بالغ بر ۸۰ میلیون دلار برآورد می شود. ۲- تا راه اندازی مجدد كارخانه لبنی كاله در عراق، تمام نیروهای ِ شاغل در این كارخانه، در سایر بخش های سازمان همكاری خودرا با كاله ادامه خواهند داد و هیچ گونه نگرانی در مورد آینده شغلی آنها وجود ندارد. ۳- با وجود سرایت آتش سوزی به كارخانه گوشتی كاله، لطمه چندانی به این بخش وارد نشده و فعالیت های كارخانه گوشتی از فردا به حالت عادی ادامه خواهد یافت. ۴- به نقل از مقامات باخبر عمدی بودن آتش سوزی محتمل است و لازم به ذكر است كه تیم حقوقی و عملیاتی گروه سولیكو با جدیت پیگیری سوژه را تا مشخص شدن كلیه ابعاد این حادثه بوسیله مراجع ذی صلاح ادامه خواهد داد. ۵- كارخانه لبنی كاله در عراق ثمره سرمایه گذاری و تلاش همدلانه ی متعهدترین و ساعی ترین نیروهای عراقی و ایرانی است كه سالیان طولانی، در كنار یكدیگر برای بسط روابط اقتصادی و تحقق منافع مشترك دو سرزمین تلاش نموده اند. احیای ِ ثمره ی تلاش های آنها وظیفه همه ی ماست. ۶- بازسازی این سرمایه مشترك كه رونق صادارت و ارزآوری برای مردم ایران و اشتغال زایی و تامین محصولات غذایی با كیفیت برای مردم عراق نتیجه ی آن است، نیاز به حمایت های ویژه هر دو دولت دارد.
درانتها برای همكار ِ از دست رفته مان، آمرزش و آرامش و برای بازماندگان ایشان صبر و سلامتی از خداوند مسالت داریم. امیدواریم زین پس با همكاری هر دو دولت و همدلی هر دو ملت دیگر شاهد بروز حوادث این چنینی نباشیم. روابط عمومی گروه سولیكو
هشتم خرداد ۱۳۹۸ 2121


منبع:

1398/04/27
10:39:48
5.0 / 5
4291
تگهای خبر: تولید , سازمان , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن