رییس شورای شهر تهران مطرح كرد

ضرورت جانمایی 12 تصفیه خانه محلی در پایتخت، آب دغدغه شورای شهر تهران

ضرورت جانمایی 12 تصفیه خانه محلی در پایتخت، آب دغدغه شورای شهر تهران

به گزارش تاكسی مدرن رئیس شورای شهر تهران ضمن تاكید بر ضرورت جانمایی 12 تصفیه خانه محلی در پایتخت، در عین حال اظهار داشت: برای فرونشست زمین در تهران فكر می نماییم.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، بامداد امروز پنج تن از اعضای شورای شهر تهران از تصفیه خانه فیروزبهرام در غرب تهران بازدید كردند و محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در حاشیه بازدید از این تصفیه خانه با بیان این كه سازمان آب و فاضلاب استان تهران برای دریافت تخفیف در نرخ حفاری خطوط آب و فاضلاب درخواست داشته است، اظهار داشت: این مورد در سه كمیسیون شورای شهر در حال بررسی است و جمع بندی آن در صحن شورای شهر انجام می شود.
وی با بیان این كه آب و مشكلات آن همواره جزو مشكلات شورای شهر است و همكاریهای لازم را با سازمان آب و فاضلاب انجام خواهیم داد، اظهار نمود: برای فرونشست زمین در تهران هم فكر می نماییم.
هاشمی با بیان این كه آب مساله بسیار مهمی است و بنابراین امروز از این تصفیه خانه در غرب تهران بازدید كرده ایم، اظهار داشت: خوشبختانه روند ساخت و تكمیل این تصفیه خانه به خوبی در حال انجام می باشد و از آنجایی كه اعتبارات پولی آن به فاینانس خارجی متصل است، مشكلی در این زمینه وجود ندارد.
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به ضرورت ایجاد تصفیه خانه های محلی اظهار نمود: 12 تصفیه خانه باید در شهر تهران ایجاد شود كه لازم است جانمایی های آن صورت گیرد.
منبع:

1398/04/19
14:50:05
5.0 / 5
4342
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن