احیا و راه اندازی 3 خط مینی بوس در پایتخت

احیا و راه اندازی 3 خط مینی بوس در پایتخت

تاكسی مدرن: مدیرعامل شركت واحد اتوبوس رانی شهر تهران از احیا و راه اندازی 3 خط مینی بوس در پایتخت آگاهی داد.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، پیمان سنندجی با اشاره به این كه در روند نوسازی مینی بوس های فرسوده طی دو سال قبل تمامی مینی بوس های پایتخت با ون و تاكسی جایگزین شدند اظهار داشت: با عنایت به ظرفیت به وجود آمده برای تامین مینی بوس، احیا و راه اندازی خطوط مینی بوس شهر تهران در دستور كار قرار گرفت.
وی از شناسایی 48 خط مینی بوس در سطح شهر تهران آگاهی داد و اشاره كرد: 117 دستگاه مینی بوس خریداری شده در خطوط راه اندازی شده به كارگیری شده اند.
مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی شهر تهران 3 خط راه اندازی شده را در محورهای میدان شهید كلاهدوز - بلوار هجرت، میدان رسالت - كوهك، پایانه مترو وردآورد - دانشگاه صنعتی شریف اعلام نمود.
سنندجی با بیان این كه 13 دستگاه اتوبوس دوكابین جدید خریداری شده در خط 1 و 7 سامانه ی اتوبوس های تندرو به كارگیری شده اند اظهار داشت: اتوبوس های تندرو نقش بسیار پررنگی در جابه جایی شهروندان دارند، به شكلی كه روزانه بیشتر از 300 هزار مسافر توسط خط 7 و 250 هزار مسافر به وسیله ی خط یك جابه جا می شوند.
مدیرعامل شركت واحد اتوبوس رانی شهر تهران در ادامه به درخواست شهروندان در خصوص فعال كردن سیستم های خنك كننده بی آرتی ها پاسخ داد و اظهار داشت: تمامی اتوبوس های دوكابین سامانه ی تندرو، مجهز به كولر و سیستم خنك كننده هستند و تنها ۷۰۰ دستگاه اتوبوس تك كابین در پایتخت كولر ندارند.
بر طبق گزارش شهرنوشت، سنندجی افزود: تمامی اتوبوس ها در ابتدای خط با كولر روشن حركت می كنند، اما امكان دارد در حین حركت به سبب فرسودگی و حجم فشار وارده، كولر آن خراب شود كه در این موارد نیز نمی توان در لحظه اتوبوس را از خط خارج كرد و باید تا اختتام خط ادامه مسیر داده و سپس از خط بیرون رود.
منبع:

1398/04/06
11:07:14
5.0 / 5
4537
تگهای خبر: تاكسی , سیستم , شركت , شهروندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن